Wrząca Wielka zmobilizowana przy zbieraniu nakrętek!

Autor: kurier-kolski.pl | 18.03.2021

Dnia 10 marca, druhowie OSP Wrząca Wielka z Prezesem Stanisławem Główczyńskim na czele dostarczyli do Starostwa Powiatowego w Kole plastikowe nakrętki. Zgodnie z hasłem na plakacie ,,Zmobilizujmy siły i wspólnie….” Ochotnicza Straż Pożarna we Wrzącej Wielkiej, Szkoła Podstawowa im.Tony Halika we Wrzącej Wielkiej oraz Przedszkole Publiczne we Wrzącej Wielkiej razem przystąpiły do akcji charytatywnej Powiatu Kolskiego. Efekt przerósł oczekiwania!

Cieszy fakt dobrej współpracy i w tym miejscu podziękowania dla pani dyrektor szkoły – Arlety Lewandowskiej, pani Małgorzaty Szmajdzińskiej , pani dyrektor przedszkola – Katarzyny Szumnej, dzieci i rodziców którzy czynnie brali udział w tej zbiórce, wszystkich strażaków, a przede wszystkim druhowi Romanowi Woszczyńskiemu, który był inicjatorem i koordynatorem tej wspólnej akcji.

Gratulujemy !!! Brawo Gmina Koło i brawo Wrząca Wielka!

Przypomnijmy. Starostwo Powiatowe w Kole ruszyło z wielką akcją, do której zaprosiło Sebastiana Szczesiaka oraz Stowarzyszenie w Koło Pomagam, dzięki którym w Kole pojawiło się pięć serc na plastikowe nakrętki. To właśnie plastikowe nakrętki są głównym bohaterem tej akcji, której celem oprócz promocji Powiatu Kolskiego i rekordu Polski jest przede wszystkim cel charytatywny.

Powiat Kolski przystąpił do ustanowienia Rekordu Polski, który polega na ułożeniu największego wzoru z plastikowych nakrętek, w naszym przypadku przedstawiającego Herb Powiatu Kolskiego. Do pobicia jest rekord z 2018 roku, należący do mieszkańców Miasta Zgorzelec, którzy ułożyli herb swojego miasta o powierzchni 133,47 metrów kwadratowych. Nas w szczególności interesują kolory nakrętek, z których składa się herb powiatu kolskiego, a mianowicie: czerwony, żółty, biały oraz czarny. Niemniej jednak, zebrane w ramach akcji nakrętki innego koloru, również się nie zmarnują, w całości przekazane zostaną na cele charytatywne.

Aby ułożyć rekordowy wzór herbu Powiatu Kolskiego z plastikowych nakrętek potrzeba zebrać ich setki kilogramów. Zachęcamy mieszkańców powiatu do włączenia się w naszą akcję. Informacje dotyczące zbiórki nakrętek można uzyskać pod nr tel.: 63 26-17-823.

Wszystkie nakrętki po ułożeniu z nich herbu naszego Powiatu, trafią na cel charytatywny, który uzgodniony zostanie wraz ze Stowarzyszeniem w Koło Pomagam. Partnerami akcji, oprócz wymienionych powyżej, są także firmy Agronas oraz Gramel.

Źródło: OSP Wrząca Wielka i Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo einloggen
2 lat temu

lovoo desktop version login lovoo konto löschen http://lovooeinloggen.com/

Myronevita
2 lat temu

milfs dating.com
all free dating

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526