Zespół Szkól Technicznych w Kole z nową pracownią chemiczną i nie tylko!

Autor: kurier-kolski.pl | 24.02.2021

Czas nauki zdalnej okazał się dobrym momentem na poprawę jakości bazy dydaktycznej w Zespole Szkół Technicznych w Kole. W szkole przeprowadzane są prace modernizacyjne i remontowe. Jednym z etapów tych prac jest utworzenie nowej pracowni chemicznej niezbędnej do realizowania zajęć w zawodzie technik analityk i technik ochrony środowiska. Dzięki pozyskaniu środków z rezerwy subwencji oświatowej oraz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu przeprowadzono modernizację pomieszczenia oraz wyposażono pracownię w najnowocześniejszy sprzęt laboratoryjny.

Tak wyposażona pracownia pozwoli młodzieży na pełną realizację podstawy programowej, zwiększy atrakcyjność zajęć lekcyjnych oraz przełoży się, mamy nadzieję, na coraz lepsze wyniki w nauce.

Nowy wygląd zyskują także szkolne korytarze. Na jednym z nich, za sprawą firmy SEGLA, która podarowała szkole certyfikowane szkło hartowane, wymieniono szyby w świetlikach szkolnych. Na holu szkoły zdemontowano stare, metalowe drzwi otwierając tym samym jasną przestronną przestrzeń. Świeżo odmalowane ściany i nowe lamy sprawiły, że szkolny korytarz zyskał nowoczesny i przyjazny charakter.

Źródło: ZST w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
1 rok temu

what is tinder , tinder online
http://tinderentrar.com/

Javiereralm
1 rok temu

what is tinder , tinder online
what is tinder

Javiereralm
1 rok temu

tinder sign up , tindr
tinder dating app

Myronevita
1 rok temu

local girla near me personals
free dating site

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526