Kolska chirurgia na finiszu generalnego remontu – czeka na nowe wyposażenie

Autor: kurier-kolski.pl | 12.02.2021

Dzięki rządowym środkom pozyskanym przez Powiat Kolski oraz wsparciu ze środków budżetu Powiatu Kolskiego dobiega końca długo oczekiwany generalny remont Oddziału Chirurgii Szpitala w Kole. Łączne nakłady finansowe przeznaczone na ten cel to ponad 4,5 mln zł, w tym: dotacja z budżetu państwa 1.200.000,00 zł oraz dotacja ze środków budżetu Powiatu Kolskiego. Odnowiony oddział odwiedził Starosta Kolski Robert Kropidłowski oraz członkowie Zarządu Powiatu Kolskiego, a na wczorajszej sesji Rady Powiatu Kolskiego radni jednogłośnie zdecydowali o przeznaczeniu dodatkowego blisko pół miliona złotych na doposażenie oddziału w nowy sprzęt i urządzenia.

 

Źródło: Powiat Kolski

 

 

5 odpowiedzi do wpisu

 1. Anonim

  Koza ile bierzesz hajsu za zdjęcia dla powiatu? Ty to masz godność hahah

  • kurier-kolski.pl

   Gdybyś miał mały człowieczku choć trochę inteligencji w swojej chorej z zawiści główce wiedziałbyś, że ja nie robię ŻADNYCH zdjęć dla powiatu ani nie biorę „hajsu” za żadne zdjęcia. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Pod zdjęciami jest wyraźnie napisane „Źródło: Powiat Kolski” 🙂 Proste. Ale okazuje się, że nie dla wszystkich. Takie prymitywne i kłamliwe teksty świadczą jedynie o twoim prymitywizmie i braku godności. Moja godność na się dobrze. MK

 2. Anonim

  Panie Mariuszu prosze nie przejmować sie pojedynczymi zawistnikami.Takie teksty piszą niedowartosciowani ludzie czesto alkohlicy z problemami rodzinnymico im żal d… ściska więc krytykuja wszystkich oprocz siebie .

 3. Mleczarz

  Widać zmiany. I to na lepsze. Przynajmniej w powiecie. Na te ostatnie miesiące mojego mieszkania w rodzinnym mieście jest to iskierka nadziei.
  Ps. Panie Redaktorze, proszę się nie przejmować takimi wpisami.

 4. I was able to find good information from your articles.| Denni Terri Bridge

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526