Gmina Dąbie pomaga remontować kolski Szpital

Autor: kurier-kolski.pl | 09.02.2021

Gmina Dąbie nie pozostaje obojętna na potrzeby Szpitala w Kole. Chcąc pomóc Służbie Zdrowia w tych trudnych czasach, Burmistrz Tomasz Ludwicki pozytywnie odniósł się do prośby dyrektor placówki Iwony Wiśniewskiej o wykonanie remontu pomieszczeń szpitala. Oddelegowani pracownicy Urzędu Miejskiego w Dąbiu przeprowadzili kompleksową modernizację dwóch sal kolskiej placówki za kwotę 20.000 zł.

Dyrektor Wiśniewska podczas wizyty w dąbskim Ratuszu wyraziła wdzięczność władzom za pomoc, zwłaszcza że pomieszczenia, z uwagi na ich bardzo zły stan, wymagały pilnego remontu. Teraz dzięki wsparciu władz Dąbia prezentują się świetnie i miejmy nadzieję długo posłużą pacjentom i personelowi Szpitala, w tym także mieszkańcom gminy Dąbie. Koszt prac wyniósł 20 tys. zł.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza pomoc dąbskiego samorządu dla Szpitala w Kole, gdyż w połowie zeszłego roku  włączył się w akcję pomocy lekarzom i pielęgniarkom, przekazując Samodzielnemu Publicznemu Zespołowi Opieki Zdrowotnej maseczki ochronne i płyn dezynfekcyjny.

Źródło: Gm. Dąbie

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Ta baba tylko pozuje na zdjęciach i przyjmuje dary hahahahaha

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Jaka dyrektorka taki szpital. Kobieta zero wiedzy o tym co robi ale PiS ja wstawił i gra

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526