Powiat Kolski wspiera modernizację strzelnicy LOK w Ruszkowie (gm. Kościelec)

Autor: kurier-kolski.pl | 01.01.2021

Powiat Kolski przekazał Powiatowej Organizacji Ligi Obrony Kraju w Kole n/w materiały w kwocie 3.992,08 zł na cele modernizacyjne strzelnicy powiatowej w Ruszkowie (gm. Kościelec). Środki na ten cel przekazała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku Rady Powiatu Kolskiego.

Materiały przeznaczone są do wykonania utwardzonego placu pod wiatą, która służy do celów szkoleniowych, tj. prowadzenia zajęć z uczniami klas mundurowych, zawodnikami klubów strzeleckich, ćwiczenia postaw strzeleckich, do nauki budowy i czyszczenia broni, a także zasad posługiwania się bronią i zachowania się na strzelnicy. Na strzelnicy odbywają się coroczne zawody strzeleckie o puchar Starosty Kolskiego, w których uczestniczą mieszkańcy powiatu kolskiego. W tym roku przypadał jubileusz 20-lecia tych rozgrywek, ale z powodu epidemii koronawirusa zawody nie odbyły się. Miejmy nadzieje, że zostaną przeprowadzone w roku 2021.

Strzelnica sportowa służy wszystkim mieszkańcom powiatu kolskiego, a także służbom powiatowym, w szczególności Policji, do treningów strzeleckich, które podnoszą wyszkolenie funkcjonariuszy i tym samym wpływają na zwiększenie bezpieczeństwa i porządku publicznego na terenie powiatu kolskiego.

W imieniu Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego na ręce Prezesa Powiatowej Organizacji Ligii Obrony Kraju w Kole kpt. rez. Ireneusza Wojtysiaka zakupione materiały przekazał kierownik Pionu Bezpieczeństwa i Zarządzania Starostwa Powiatowego w Kole – Robert Jokiel.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

tindr , tinder date
http://tinderentrar.com/

Myronevita
3 lat temu

local girla near me personals
free personal ads online

bqyebxtonv
3 lat temu

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526