Jak będzie wyglądać tegoroczny 29. finał WOŚP w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 28.01.2021

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się ostatnią niedzielę miesiąca, czyli 31 stycznia 2021 r. Kolski Sztab akcji podał do publicznej wiadomości szczegóły jak będzie wyglądać ten dzień w stolicy naszego powiatu. Publiczna zbiórka na ulicach ruszy od g. 8:00 rano, a skończy się o 19:00. Niestety, w związku z pandemią nie będzie imprez masowych.

 

Publiczną zbiórkę w godz. 8.00 – 19.00 prowadzić będą wolontariusze – posiadający puszkę (z numerem 29. Finału) opatrzoną banderolą, imienny identyfikator i czerwone serduszka.
W godz. 13.00-17.00 w harcówce (ul. Blizna 45 – wejście od strony parkingu przy ul. PCK) będzie czynny sklepik WOŚP, w którym będzie można kupić przedmioty z Fundacji oraz ofiarowane przez lokalnych darczyńców. Gadżety można oglądać na FB: https://www.facebook.com/WOSPKolo
Innych wydarzeń, ze względu na trwającą epidemię i poważne obostrzenia sanitarne, Kolski Sztab WOŚP nie zaplanował.

Od wtorku do piątku, w godz. 13.00 – 18.00 – do harcówki – dostarczać można przedmioty do sprzedaży w Sklepiku WOŚP. Jest ich już kilkadziesiąt. Z wdzięcznością przyjmiemy wszystko, co ofiarujecie.

W dniach 26-29 stycznia, w godz. 13.00 – 18.00 w harcówce odbieracie puszki, identyfikatory, serduszka i wośpowe akcesoria. Ustalacie swoje miejsce zbiórki. Otrzymacie ulotkę mówiącą o reżimie sanitarnym, sposobie i czasie rozliczenia datków oraz bezpieczeństwie podczas kwesty. W dniu Finału kwestujecie według poczynionych ustaleń i rozliczacie zebrane datki zgodnie z informacjami na ulotce. Do godz. 19.00 wszystkie puszki muszą być rozliczone.
Trzymamy kciuku za powodzenie akcji. Razem damy radę.
Osobom zaangażowanym w pomoc organizacyjną serdecznie dziękujemy.
Kolski Sztab WOŚP

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
online free sex dating

japanese dating site free
free online dating sites for single mothers http://freedatingfreetst.com/

lovoo einloggen
3 lat temu

app wie lovoo lovoo girls http://lovooeinloggen.com/

GOECKEL8196
3 lat temu

Ремонт IMEC SERVO MOTOR – R33HENAR2N5NV00 https://prom-electric.ru/remont-imec-servo-motor-r33henar2n5nv00/ Диагностика IMEC SERVO MOTOR, R33HENAR2N5NV00. Доставка.

g
g
3 lat temu

Jest okej

grzesz
grzesz
3 lat temu

Poprawka. Pełnych puszek dużych nominałów.

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Powodzenia i pełnych puszek.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526