„Alaska” Roberta Andre w MDK [wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 18.11.2020

W kolskim MDK otwarto w październiku niezwykłą wystawę. Wyeksponowane na niej zdjęcia, zostały wykonane przez Roberta Andre, który od lat z zamiłowaniem poświęca się fotografii. Pokaz, otwarty uroczystym wernisażem, to wspomnienie podróży autora do jednego z ciekawszych zakątków Stanów Zjednoczonych Ameryki – Alaski. W związku z sytuacją epidemiologiczną przypominamy wystawę zdjęciami z wernisażu oraz nagraniem zrealizowanym przez Maestro Creative Studio DB Dariusza Bagińskiego. Zachęcamy do oglądania wystawy w MDK (ostatnie dni!) oraz w naszym materiale pod spodem.

 

Dla wielu Alaska kojarzy się z autentyczną przygodą, a wędrówka przez tę surową, mało zaludnioną krainę, staje się wyzwaniem, któremu nie łatwo sprostać. Jak pokazują zdjęcia Roberta Andre, ta rozległa Północ Ameryki jest niewyobrażalnie piękną, ale ciągle nieoswojoną przyrodniczo częścią świata.

Wystawa zorganizowana została w ramach 5. Wielkopolskiego Festiwalu Fotografii Ireneusza Zjeżdżałki, trwającego od 5 do 31 października 2020 r., a realizowanego przez Wojewódzką Bibliotekę Publiczną i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu. Tegoroczna edycja dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego została zatytułowana „Śladami Mistrzów”.

Wydarzenie honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Wielkopolskiego. Kolskie wydarzenia swoją obecnością zaszczycił Władysław Nielipiński – kulturoznawca, animator kultury i fotograf, a także honorowy członek Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Kolskie samorządy reprezentowali Krzysztof Witkowski – Burmistrz Miasta Koła i Dorota Szkudlarek Naczelnik Wydziału Oświaty i Promocji w Starostwie Kolskim.

Źródło i fot.: MDK w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
wie viele likes bei lovoo

lovoo chat beginnen lovoo premium kündigen http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
2 lat temu

what is tinder , tinder login
[url=”http://tinderentrar.com/?”]browse tinder for free [/url]

Javiereralm
2 lat temu

tinder website , how to use tinder
[url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder date [/url]

Myronevita
3 lat temu

online dating site
[url=”http://stfreeonlinedating.com/?”]single women online [/url]

Hiena
Hiena
3 lat temu

Gownoburze robisz znowu to samo sral na tego andre i ciebie pisiorze

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526