Życzenia władz Gminy Osiek Mały na Dzień Edukacji Narodowej

Autor: kurier-kolski.pl | 14.10.2020

Władze Gminy Osiek Mały przekazują Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Szczegóły pod spodem.

 

„Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą. Jest równocześnie obdarowywany, obdarowany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.” Jan Paweł II

 

Szanowni Państwo, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty, Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim tym, którzy realizują i wspierają dzieło edukacji. Dzisiejszy dzień nie jest jedynie świętem nauczycieli. To święto całej szkolnej społeczności: nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, uczniów i ich rodziców. Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie w pracę na rzecz szkół w trudnym czasie COVID-19.

Dyrektorom szkół, Nauczycielom i Wychowawcom życzę zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, satysfakcji z odkrywania talentów i z osiąganych wyników.
Wszystkim Pracownikom Oświaty życzę radości z wykonywanego zawodu, z codziennego bycia z uczniami i wychowankami, z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi zawodowej. Rodzicom życzę cierpliwości w motywowaniu dzieci, natomiast uczniom niesłabnącej motywacji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności.

W tym szczególnym dniu składam również emerytowanym Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia uśmiechu, pogody ducha i realizacji tego ,na co w czasie aktywnej pracy zawodowej zawsze brakowało czasu.
Niech Dzień Edukacji Narodowej oraz wszystkie inne dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialności za edukację, a także wychowanie tych, którzy są nadzieją narodu – dzieci i młodzieży.

Z wyrazami szacunku

Wójt Gminy Osiek Mały
/-/ Marek Górczewski

Przewodniczący Rady Gminy
/-/ Sławomir Makarowicz

Skarbnik Gminy
/-/ Jolanta Rogowska

Sekretarz Gminy
/-/ Anna Falborska

Osiek Mały, 14 października 2020 roku

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo tips
3 lat temu

lovoo account löschen pc lovoo störungen http://lovooeinloggen.com/

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526