DPS z ulicy Blizna w Kole prosi o pomoc

Autor: kurier-kolski.pl | 25.10.2020

Dramatycznie wygląda sytuacja w Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Orionistek w Kole ul. Blizna 55 w związku z potwierdzonymi 56 przypadkami zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u pensjonariuszy i pracowników DPS. Dyrekcja Domu pilnie poszukuje wolontariuszy chętnych do pomocy przy opiece nad pensjonariuszami oraz pielęgniarek i pokojowych. Równocześnie siostry proszą o wsparcie finansowe i pomoc w utrzymaniu placówki oraz personelu w tym trudnym czasie, by nie doszło do zwolnień i likwidacji Domu. Podajemy nr konta bankowego: 06 8543 0000 2005 4506 3008 0002.

 

Kilka osób w DPS na ul. Blizna już zmarło na koronawirusa, a kilka innych, ciężko chorych, przewieziono do szpitali. Są bardzo duże niedobory personelu (większość przebywa na kwarantannie), a przecież osobami starszymi, które przebywają na terenie domu trzeba się opiekować i nie można zostawić ich samych sobie. Potrzebne są każde chętne ręce do pracy. Już zgłosiło się kilku wolontariuszy, ale mimo tego, sytuacja jest trudna. Każda pomoc jest mile widziana. Chętni mogą zgłaszać się dzwoniąc na numery telefonów: 63/272 29 77, 605 094 013.

Źródło: DPS Sióstr Orionistek w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
nuadicicy
nuadicicy
2 lat temu
lovoo live stream geld verdienen

lovoo besucher lovoo neue likes http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
2 lat temu

tinder dating app , tinder dating app
http://tinderentrar.com/

nuadicicy
nuadicicy
2 lat temu
Javiereralm
2 lat temu

tinder website , tider
tinder online

Myronevita
2 lat temu

free online dating
free local singles

Andek
Andek
3 lat temu

Ludzie proszą o pomoc bo zaatakował koronawirus, kilka osób zmarło a tu tylko nienawiść komentujących. Dokąd zmierza ten świat, oby nikt z komentujących nie był w takiej sytuacji…

SZYSZKA
3 lat temu

Nie wszystkie siostry Orionistki mieszkają w DPS. Te które sa katechetkami mieszkają w osobnym domu i nie sa objęte kwarantanną.

Misia
Misia
3 lat temu

Z całym szacunkiem dla starszych proszę poprosić o pomoc ojca Rydzyka. DPS prowadzenie przez zgromadzenia zakonne powinny być finansowane przez Kościół. To maszynki do robienia kasy a nie opieki nad starszymi. Ilość zatrudnianego personelu o czymś świadczy. Siostry wciąż zachowują się jakby ich kwarantanna nie obejmowała.

Citysamuraj
Citysamuraj
3 lat temu

Nie wiadomo o co chodzi to o kase

Robert
Robert
3 lat temu

Przepraszam ale koronawirus u nich szaleje A znajomy podobno widział jak z mszy wracały z kościoła?! To o co tu chodzi!!!?

Ona
Ona
3 lat temu

Może trzeba poprosić posła na Sejm niech się wykaże.

Bąbel
Bąbel
3 lat temu

Kod

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526