Korek sięgał centrum Koła! Zobacz akcję ratunkową na ul. Toruńskiej [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 15.09.2020

Wczoraj po południu na ul. Toruńskiej róg Zakładowej w Kole doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku, który całkowicie sparaliżował ruch w dzielnicy przemysłowej miasta na wiele godzin. Podczas wyprzedzania doszło do potrącenia rowerzystki, która z ciężkimi obrażeniami ciała została przetransportowana helikopterem LPR do szpitala w Koninie. Dziękujemy naszym Czytelnikom za informacje i pomoc. Pod spodem fotorelacja z akcji ratunkowej oraz krótkie nagranie wideo (6 minut). Zachęcamy do obejrzenia!

 

Jak przekazała nam st. sierż. Weronika Czyżewska – oficer prasowy KPP w Kole, podczas manewru wyprzedzania doszło do potrącenia jadącej rowerem 40-letniej mieszkanki gm. Grzegorzew. Samochodem osobowym Renault jechał natomiast 28-letni mieszkaniec gm. Chodów. W wyniku wypadku kobieta została na tyle mocno poturbowana, że do akcji musiał włączyć się helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowaną do Szpitala w Koninie. Grzegorzewianka doznała otwartego złamania ręki oraz poważnych urazów głowy.

Jak przekazała nam Policja, oboje uczestnicy zdarzenia zostali przebadani na obecność alkoholu, którego w ich organizmach nie stwierdzono.

Przyczynę wypadku bada Policja i jest to przedmiotem dalszych czynności. Miejsce zdarzenia było zabezpieczone przez Straż Pożarną oraz funkcjonariuszy kolskiej Komendy. Droga była całkowicie zamknięta dla ruchu kołowego w obie strony przez całe popołudnie aż do wieczora, przez co stworzyły się ogromne korki.

Opracowanie, foto i nagranie:
Mariusz Kozajda

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

tinder website , tinder login
[url=http://tinderentrar.com/]http://tinderentrar.com/[/url]

Javiereralm
3 lat temu

tinder date , tinder online
[url=”http://tinderentrar.com/?”]tinder app [/url]

Javiereralm
3 lat temu

tinder app , browse tinder for free
[url=”http://tinderentrar.com/?”]how to use tinder [/url]

Myronevita
3 lat temu

dating personal ads
[url=”http://datingfreetns.com/?”]free single personal ads [/url]

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526