Będą badania na koronawirusa w Kole!

Autor: kurier-kolski.pl | 13.08.2020

Decyzją Łukasza Mikołajczyka – Wojewody Wielkopolskiego, w najbliższy wtorek i środę (18-19 sierpnia) w Kole powstanie mobilny punkt pobrań wymazów na obecność koronawirusa. Od jutra (14 sierpnia) Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu prowadzić będzie rejestrację osób chcących przebadać się podczas prowadzonego w Kole w dniach 18-19.08 drive-thru.

 

Badania są dedykowane mieszkańcom Koła i Powiatu Kolskiego. Zgłoszenia (rejestracja) są przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu WSSE (61) 65 68 075.

Punkt, czynny w godz. 10.00-18.00, będzie znajdował się przy sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych w Kole, a jego przygotowaniem i obsługą zajmą się żołnierze 12. Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz pracownicy inspekcji sanitarnej.

Zgodnie z danymi Powiatowego Inspektora Sanitarnego, ujawnione w ostatnich dniach ognisko epidemiczne ma związek z zachorowaniami wśród pracowników Starostwa Powiatowego w Kole. Pozytywny wynik testu otrzymało 5 pracowników Wydziału Komunikacji. Starosta kolski wprowadził ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu. Do odwołania zamknięty jest Wydział Komunikacji i Ruchu Drogowego.

Omówieniu przygotowań do uruchomienia drive-thru oraz sytuacji epidemicznej w powiecie kolskim poświęcona była dzisiejsza wideokonferencja Anety Niestrawskiej – I Wicewojewody Wielkopolskiej z władzami samorządu powiatowego i miejskiego oraz wojewódzkim i powiatowym inspektorem sanitarnym.

Źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo was sehen männer
1 miesiąc temu

lovoo status sprüche lovoo underground apk http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
1 miesiąc temu

tinder sign up , tinder dating app
tinder online

Javiereralm
1 miesiąc temu

tider , browse tinder for free
tinder login

Myronevita
2 miesięcy temu

personals sites
good free dating sites

Luiza
Luiza
10 miesięcy temu

Do Wujek: oficjalnie ma kota 🙂

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
10 miesięcy temu

A oficjalnie co ma?

Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu

Nieoficjalnie prezes ma koronawirusa

Mleczarz
Mleczarz
10 miesięcy temu

Już to pisałem. Skoro było przyzwolenie na te wszystkie wydarzenia to nie ma co się dziwić ludziom. To trudny czas. Musimy być wszyscy razem.

Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu

wesela komunie grile wyjazdy wakacyjne teraz wszystko wyjdzie to całe imprezowanie ludzie już dawno przestali uwazac nie trzymaha dystansu nic nic bez logiki wariactwo

Patriota
Patriota
10 miesięcy temu

Dobra decyzja.Na pewno będzie wielu chetnych

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526