Będą badania na koronawirusa w Kole!

Autor: kurier-kolski.pl | 13.08.2020

Decyzją Łukasza Mikołajczyka – Wojewody Wielkopolskiego, w najbliższy wtorek i środę (18-19 sierpnia) w Kole powstanie mobilny punkt pobrań wymazów na obecność koronawirusa. Od jutra (14 sierpnia) Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu prowadzić będzie rejestrację osób chcących przebadać się podczas prowadzonego w Kole w dniach 18-19.08 drive-thru.

 

Badania są dedykowane mieszkańcom Koła i Powiatu Kolskiego. Zgłoszenia (rejestracja) są przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu WSSE (61) 65 68 075.

Punkt, czynny w godz. 10.00-18.00, będzie znajdował się przy sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomiczno – Administracyjnych w Kole, a jego przygotowaniem i obsługą zajmą się żołnierze 12. Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz pracownicy inspekcji sanitarnej.

Zgodnie z danymi Powiatowego Inspektora Sanitarnego, ujawnione w ostatnich dniach ognisko epidemiczne ma związek z zachorowaniami wśród pracowników Starostwa Powiatowego w Kole. Pozytywny wynik testu otrzymało 5 pracowników Wydziału Komunikacji. Starosta kolski wprowadził ograniczenia w funkcjonowaniu urzędu. Do odwołania zamknięty jest Wydział Komunikacji i Ruchu Drogowego.

Omówieniu przygotowań do uruchomienia drive-thru oraz sytuacji epidemicznej w powiecie kolskim poświęcona była dzisiejsza wideokonferencja Anety Niestrawskiej – I Wicewojewody Wielkopolskiej z władzami samorządu powiatowego i miejskiego oraz wojewódzkim i powiatowym inspektorem sanitarnym.

Źródło: Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo was sehen männer

lovoo status sprüche lovoo underground apk http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
2 lat temu

tinder sign up , tinder dating app
tinder online

Javiereralm
2 lat temu

tider , browse tinder for free
tinder login

Myronevita
2 lat temu

personals sites
good free dating sites

Luiza
Luiza
3 lat temu

Do Wujek: oficjalnie ma kota 🙂

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
3 lat temu

A oficjalnie co ma?

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Nieoficjalnie prezes ma koronawirusa

Mleczarz
Mleczarz
3 lat temu

Już to pisałem. Skoro było przyzwolenie na te wszystkie wydarzenia to nie ma co się dziwić ludziom. To trudny czas. Musimy być wszyscy razem.

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

wesela komunie grile wyjazdy wakacyjne teraz wszystko wyjdzie to całe imprezowanie ludzie już dawno przestali uwazac nie trzymaha dystansu nic nic bez logiki wariactwo

Patriota
Patriota
3 lat temu

Dobra decyzja.Na pewno będzie wielu chetnych

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526