AMB Technic zapewniło dezynfekcję w Wydziale Komunikacji w Kole

Autor: kurier-kolski.pl | 15.08.2020

Kolska firma AMB Technic po raz kolejny wsparła lokalną społeczność w walce z koronawirusem. Tym razem przeprowadziła bezpłatną dezynfekcję pomieszczeń w siedzibie Wydziału Komunikacji i Ruchu Drogowego Starostwa Powiatowego w Kole.

 

Pomieszczenia biurowe w budynku, które zostały wyłączone z użycia w związku z wykryciem wśród pracowników osób zarażonych wirusem, zostały poddane profesjonalnej dezynfekcji w wykonaniu pracownika AMB Technic. W tym celu wykorzystana została nowatorska, bezprzewodowa lampa UV BARx1, zapewniająca dotarcie do miejsc, których nie obejmują tradycyjne metody czyszczenia powierzchni z użyciem płynów na bazie alkoholu. Dzięki temu w pomieszczeniach, w których przebywały osoby z pozytywnym wynikiem testu na obecność COVID-19, oczyszczone zostały meble i elementy wystroju wykonane z różnych materiałów – drewna, metalu, papieru, oraz sprzęt elektroniczny i telefoniczny.

Wydział Komunikacji w Kole pozostaje zamknięty dla pracowników i odwiedzających.Urząd powrócił do reżimu sanitarnego i kontaktu wyłącznie telefonicznego oraz poprzez biuro podawcze. Podobne obostrzenia zostały wprowadzone w innych urzędach mieszczących się w tym samym budynku, a więc Powiatowym Urzędzie Pracy, Starostwie Powiatowym w Kole, Urzędzie Gminy Koło i Prokuraturze Rejonowej.

To kolejna inicjatywa podjęta przez AMB Technic w ostatnich miesiącach, mająca na celu zapewnienia wsparcia w ochronie przed koronawirusem. W kwietniu lokalna firma podarowała Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej w Kole pralkę, niezbędną w zapewnieniu ratownikom medycznym higienicznych i bezpiecznych warunków pracy.

Źródło: AMB Technic Koło

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo mit paypal bezahlen

lovoo vote lovoo anschreiben beispiele http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
2 lat temu

tinder online , tinder dating app
http://tinderentrar.com/

Myronevita
3 lat temu

free chat and dating online
free meet me site

Tom
Tom
3 lat temu

Dokladnie niech sie zajma realnymi problemami, nie mozna sie do nich ddodzwonic, brak informacji tylko poprzez media, ze doszlo tam do zakazen jak nie mieszka sie w tym wojewodztwie to tylko poczta pantoflowa, zero alternatyw zeby zalatwic sprawe

Tak
Tak
3 lat temu

Kolo. Popieram w 100%

kolo
kolo
3 lat temu

Ta dezynfekcja to totalna fikcja, szczególnie ta lampa „bezprzewodowa”. Jednak odniosę się do oświadczenia redaktora. Nie rozumiem dlaczego i przed kim redaktor tak sie płaszczy. Proponuję panu redaktorze zainteresować się indolencją starostwa po stwierdzeniu koronawirusa w Wydziale Komunikacji. Do tego wydziału nie ma możliwości sie dodzwonić. Starosta nie podjął żadnych działań by ten wydział działał . Nie można załatwić rejestracji samochodu drogą elektroniczną, To są realne problemy, za które pan jako radny powiatowy jest odpowiedzialny, a nie jakieś pierdy.

Filip i Flap
Filip i Flap
3 lat temu

Brawo dla p Marka

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526