Świetny występ szachistów z Kościelca

Autor: kurier-kolski.pl | 15.07.2020

Drużyna UKS Kościelec zakończyła rozgrywki III Wielkopolskiej Ligi Seniorów na bardzo wysokim 7 miejscu. Jest to, jak dotąd, najwyższe miejsce drużyny seniorów z Kościelca w III lidze, w której gra od trzech sezonów. O potencjale drużyny świadczy remis ze zwycięzcą rozrywek – Hetmanem Konin.

 

W rozgrywkach ligi seniorów wystąpili: Sebastian Hanusek, Krzysztof Białkowski, Dariusz Ostrowski, Mateusz Kamecki, Michał Grochowski, Maciej Szafrański, Marta Hanusek, Miłosz Świderski oraz Igor Steckiewicz.  Patrząc na dobre rezultaty indywidualne zawodników (Marta Hanusek w rywalizacji szachistek zajęła 3 miejsce, a pięciu szachistów z Kościelca jest w dwudziestce najlepszych zawodników w klasyfikacji indywidualnej) pozostaje niedosyt, że z powodu epidemii koronawirusa nie udało się rozegrać dwóch ostatnich meczy, co mogło zakończyć się poprawieniem lokaty w końcowej klasyfikacji.

– W sytuacji braku zawodników mogliśmy liczyć na naszych najmłodszych juniorów Igora i Miłosza, którzy wspomogli drużynę w kryzysowej sytuacji. Był to dla drużyny duży wkład.  Cieszę się, że coraz więcej juniorów naszego klubu staje do walki z dorosłymi szachistami jak równy z równym – powiedział kapitan drużyny Sebastian Hanusek.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo profil löschen

lovoo unbegrenzt schreiben lovoo profil tipps http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
3 lat temu

tinder login, tinder app
http://tinderentrar.com/

Javiereralm
3 lat temu

tider , tinder date
browse tinder for free

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526