Doświadczeni urzędnicy miejscy z Koła odchodzą na emerytury

Autor: kurier-kolski.pl | 29.07.2020

W ostatnim czasie z Urzędu Miejskiego w Kole odeszła na zasłużoną emeryturę aż czwórka bardzo doświadczonych urzędników z ogromną wiedzą i wieloletnim stażem pracy. Żegnający ich Burmistrz Miasta Koła dr Krzysztof Witkowski oraz Sekretarz Miasta Monika Ciesielska nie kryli smutku, że rozstać się muszą z tak doświadczonymi, profesjonalnymi, niezawodnymi pracownikami.

O zakończeniu pracy zawodowej w kolskim urzędzie zdecydowały Panie: Janina Warszawska Inspektor Wydziału Infrastruktury Technicznej, Inwestycji i Gospodarki Przestrzennej;  Dorota Piotrowicz – Inspektor Wydziału Gospodarki Nieruchomościami i Spraw Lokalowych oraz Barbara Piechocka – Inspektor Wydziału Księgowości. Chociaż Panie zapewniły, że osoby, które zajęły ich stanowiska są kompetentne i poradzą sobie z zadaniami, włodarz przyznał, że z żalem żegna każdą z Pań, i że wysoko ocenia ich pracę, doświadczenie, codzienne zaangażowanie w obowiązki oraz relacje z interesantami. Pani Basia związana była z Urzędem 41 lat, Pani Dorotka 39 lat, a Pani Janeczka 31 lat.

Kilka dni wcześniej pożegnał się z pracą w UM w Kole Piotr Baczyński, któremu sprzyjała szczęśliwa „trzynastka”, bowiem dołączył do zespołu pracowniczego UM 13 sierpnia 2007 roku, zajmując stanowisko głównego specjalisty ds. finansów w Wydziale Spraw Społecznych. Od września 2015 r. do końca stycznia 2016 r. był Naczelnikiem Wydziału ds. obsługi ekonomiczno-administracyjnej placówek oświatowych. W ostatnim czasie zajmował samodzielne stanowisko ds. kontroli.

Źródło: UM w Kole

Jedna odpowiedź do wpisu

  1. ciekawy

    Czy za zamieszczenie takich artykulow (kopiuj-wklej) bierze pan pieniadze od urzedu miejskiego? Czyli w szerszym ujeciu od mieszkancow Kola?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526