Gmina Kościelec kolejny raz zakupiła laptopy dla szkół

Autor: kurier-kolski.pl | 08.06.2020

W okresie zawieszenia zajęć lekcyjnych w szkołach i funkcjonowania nauczania zdalnego Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiła kolejny  konkurs  pn. ZDALNA SZKOŁA +. Jest to projekt skierowany na zakup sprzętu komputerowego umożliwiającego realizację zdalnych lekcji uczniom , z szczególnym uwzględnieniem uczniów z rodzin wielodzietnych (3+). W ramach projektu Gmina Kościelec otrzymała dofinansowanie w wysokości 55.000,00 zł. Kwota ta zostanie wykorzystana do pokrycia kosztów nabycia 29 Laptopów zakupionych przez Gminę Kościelec.

O rozdysponowaniu zakupionego sprzętu do szkół zdecyduje Wójt Gminy Kościelec, następnie dyrektorzy szkół przekażą go najbardziej potrzebującym.

Działanie jest finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

I Osi priorytetowej POPC – „Powszechny dostęp do szybkiego internetu” Działania 1.1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” Zdalna Szkoła + – w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

Źródło: UG Kościelec

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
2 lat temu

what is tinder , browse tinder for free
browse tinder for free

Obserwator gminy
Obserwator gminy
3 lat temu

Panie Wojcie nie nosi się krawatu do koszuli na krótki rękaw.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526