Policja poszukuje świadków rzekomego zgromadzenia w jednym z kolskich lokali gastronomicznych

Autor: kurier-kolski.pl | 18.05.2020

Kolska Policja w specjalnie opublikowanym oficjalnym komunikacie „prosi świadków lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat rzekomo zaistniałego zdarzenia w dniu 8 maja 2020 roku, mającego polegać na spotkaniu towarzyskim grupy osób w jednym z lokali gastronomicznym na terenie Koła, o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Kole, ul. Sienkiewicza 14”.

 

Policjanci uzyskali informację, że 8 maja 2020 roku w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Koła w celach towarzyskich miała spotkać się grupa osób. Wobec powyższego, Komenda Powiatowa Policji w Kole prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie niestosowania się do przepisów zawartych w „Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii”.

Świadkowie lub osoby posiadające informacje na temat takiego zdarzenia, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kole przy ul. Sienkiewicza 14, tel 63 2618244 lub 63 2618200, mail weronika.czyzewska@po.policja.gov.pl

Policja osobom zgłaszającym zapewnia anonimowość!

15 odpowiedzi do wpisu

 1. 8 czy 9 maja w końcu

  Donos że 9 maja policja szuka z 8 maja. O co tu chodzi.?? Czy osoba sygnalista jest zdrowa?żenująca postawa grającej szafy. Walka polityczna sięgnęła dna żeby tak opluwać I kłamać pisząc anonim

 2. budowlaniec

  Nie pisz tu nic na szafe bo zdejma komentarz

 3. Prostownik

  Z szafy wyleciało 8 rzeczy ….

 4. Pytający

  To prawda że w Kole mamy drugiego Luciano Pavarottiego?

 5. Podpis

  Faktycznie zgromadzenie od komendy policji jakieś 100m a oni szukają świadków. Na parkingu przed komenda by się zgromadzili to tez by szukali? Żenada…

 6. Janusz Kupczak

  Droga POLICJO donoszę aby droga POLICJA zainteresowała się ulicą Opałki a konkretnie parkingami gdzie parkują samochody ciężarowe. Czasami jest trudno wjechać do garaży pierwszym wjazdem. Proszę sprawdzić czy samochody które tam parkują parkują zgodnie z przepisami ruch drogowego.

 7. Anonim

  Co z monitoringiem ?

 8. Anonim

  Tak jak na stacji Orlen z maseczkami 3 muszkieterów skasowany, monitoring dostał pomroczności jasnej. Policja sama może podjąć czynności, np sprawdzić logowania telefonów i po temacie.

 9. Milczące media

  Widzę, że Panu Redaktorowi nie obce jest powiedzenie „Ręka rękę myje” w odniesieniu do obecnego włodarza

  • kurier-kolski.pl

   Proszę się czepiać innych mediów. Szczególnie proszę dać pole do popisu nowo powstałemu portalowi 🙂 Ja nie powtarzam plotek tylko udowodnione i wiarygodne fakty. MK

 10. kolo

  Panie komendancie kolskiej policji. W mojej ocenie ośmiesza pan samego siebie, policjantów KPP, formacje policji i zapewne prokuratora, który polecił panu wyjaśnienie okoliczności libacji. Dostał pan wykaz części osób biorących udział w nielegalnym spotkaniu – radnych miasta i burmistrza i zamiast wezwać ich na przesłuchanie, prosi pan przez internet o zgłoszenia się świadków. Wezwany w tej sprawie organizator wyśpiewa wszystko. Pozostaje jeden podstawowy element: musi pan nadać numer sprawie, a dalej sobie policjanci poradzą. Inaczej prokurator będzie zdezorientowany i nie odniesie się do pana wyjaśnień, że nikt się nie zgłosił. Cała sprawa powinna zająć panu trzy dni, a trwa to już ponad tydzień.

 11. Anonim

  Prokuratura wielokrotnie otrzymywał fałszywy materiał dowodowy od kolskiej policji i nie podejmowała dalszych postępowań. Takiego mundurowe go. Burdelu jak jest obecnie jeszcze nie było . FORYNSKI. /Zalatwia/Lapciuchu. !!! Kończy się. Dupochron. Wręcz. Witkowskiemu. LIST. GRATULACYJNY bo na nic innego nie. Zasługuje.

 12. Anonim

  RZEKOMEGO ?

 13. bambosz

  pan redaktor strasznie arogancki i butny wstyd „elita”

 14. kolo

  Elita wg SJP to – «grupa ludzi wyróżniająca się pozytywnie lub uprzywilejowana w jakimś środowisku». W Kole mamy do czynienia w tym zakresie z narcystycznymi prostakami, którym się wydaje, że mogą być zaliczani do elity. W większości brakuje im wykształcenia, życiowej mądrości, uczciwości, a moralność to obce im pojęcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526