Dobrów, Ruszków Pierwszy,Tury – trwają remonty remiz OSP [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 18.03.2020

W gm. Kościelec duże zainteresowanie budzi remont remiz strażackich w Dobrowie, Ruszkowie i Turach. Pod spodem prezentujemy krótki materiał filmowy i zdjęcia ilustrujące stan prac. Trzy już mocno wiekowe i wyeksploatowane budynki strażackie szybko odzyskują swoją świetność, by jeszcze lepiej służyć miejscowym społecznościom. Szczególnie istotny dla wizerunku gminy jest remont remizy Mistrzów Polski z Dobrowa, bo tak wybitna jednostka w skali całego kraju musi mieć godną siedzibę. A że gmina Kościelec „strażą stoi”, więc także inne, również świetne jednostki OSP, zasługują na dobre remizy.

 

Zadanie pod nazwą „Przebudowa i wyposażenie świetlic wiejskich w miejscowości Dobrów, Ruszków Pierwszy i Tury, z podziałem na trzy części, jest finansowane z udziałem środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 oraz ze środków Gminy Kościelec.

Dobrów,Ruszków Pierwszy,Tury remonty trwają…Docierają do nas informacje,że są Państwo żywo zainteresowani remontami remiz strażackich na terenie naszej gminy.Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom prezentujemy krótki materiał filmowy ilustrujący obecny stan remontów.Jednocześnie przypominamy,że zadanie pod nazwą „Przebudowa i wyposażenie świetlic wiejskich w miejscowości Dobrów, Ruszków Pierwszy i Tury z podziałem na trzy części ” jest finansowane z udziałem środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020 oraz ze środków Gminy Kościelec.Zakres robót budowlanych przewidziany do realizacji jest dość szeroki. Przebudowane Świetlice Wiejskie będą służyć mieszkańcom, jako miejsce spotkań oraz integracji. Prace w trzech miejscowościach ruszyły niemal równolegle. Zakończenie wszystkich inwestycji, zgodnie z podpisanymi umowami nastąpi w sierpniu 2020 r.

Opublikowany przez Urząd Gminy Koscielec Środa, 4 marca 2020

Zakres robót budowlanych przewidziany do realizacji jest dość szeroki. Przebudowane Świetlice Wiejskie będą służyć mieszkańcom, jako miejsce spotkań oraz integracji. Prace w trzech miejscowościach ruszyły niemal równolegle. Zakończenie wszystkich inwestycji, zgodnie z podpisanymi umowami nastąpi w sierpniu 2020 r.

Źródło: UG Kościelec

4 odpowiedzi do wpisu

  1. Pingback: ciprofloxacin hcl 500 mg tab

  2. Pingback: albuterol inhaler

  3. Pingback: naltrexone for weight loss

  4. Pingback: over the counter cialis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526