Finał WOŚP w Kole: już wiadomo, że znów będzie rekord! [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 13.01.2020

Kolski Sztab WOŚP dołożył maksimum starań, by w Kole po raz kolejny zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wszystko wskazuje na to, że w tym roku też będzie rekord! Pod spodem obszerna fotogaleria zdjęć i nagranie z wydarzenia.

 

Bawiliśmy się wspaniale podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Okazaliśmy się także wrażliwi i wielkoduszni. Kolski Sztab WOŚP, poza kwestą uliczną, przygotował dla nas imprezę plenerową. Na scenie przepięknie prezentowali się lokalni artyści. W II części koncertu wystąpili dla nas: REZERWAT, Maciej Smoliński oraz Marioo. Trwała kwesta uliczna, publiczna licytacja gadżetów, wystrzeliło światełko do nieba, a wielu współorganizatorów przedsięwzięcia przygotowało imprezy towarzyszące.

KLIKNIJ, by obejrzeć nagranie z 28 finału WOŚP w Kole:

 

Tegoroczne datki zasilą Fundację Jurka Owsiaka i przeznaczone zostaną na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Ile ich będzie? Więcej, niż w roku ubiegły, to wiemy. Liczenie trwa. Wiadomo już, że w puszkach wolontariuszy było ponad 115 tys. zł. Podczas licytacji za 144 przedmioty (dodatkowe 4 wróciły do darczyńców) udało się zebrać 22.925 zł. Zawrotne kwoty osiągnęły: dzień „w fotelu” Burmistrza Miasta Koła (1.400 zł), plakat z autografem Jurka Owsiaka oprawiony w ramę przez pracownię P. Piotra Janowskiego (2.600 zł), dwie wycieczki do Sejmu, które zorganizowali P. Robert Gajda oraz posłanka Paulina Henning-Kloska. Pani poseł oprowadzi dwie 4-osobowe grupy po Sejmie, Sali Plenarnej, zaprosi na obiad do Restauracji Sejmowej. Wylicytowane kwoty wyjazdów – 3.000 zł i 2.000 zł.

Całkowitą zebraną kwotę podamy po formalnym zakończeniu liczenia.

Źródło: UM w Kole
Foto i wideo: Olga Głowacka (4 x foto: Wiesław Karbowy)

Jedna odpowiedź do wpisu

  1. 28 WOŚP

    Dlaczego PiS jest przeciwko WOŚP?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526