Tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play po raz 14-ty dla firmy Andre Abrasive Articles

Autor: kurier-kolski.pl | 04.12.2019

W tym roku Krajowa Izba Gospodarcza przyznała kolskiej firmie Andre Abrasive Articles już po raz czternasty tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play. „W naszym przedsiębiorstwie kultura ,,fair-play” obowiązuje od początku jej istnienia, a otrzymanie tej nagrody jest potwierdzeniem rzetelności działań i motywuje nas do ciągłego doskonalenia kultury i etyki naszej organizacji” – komentują przedstawiciele przedsiębiorstwa. Gratulujemy!

 

Zakład Wytwarzania Artykułów Ściernych powstał w Kole w 1987 roku, produkując głównie segmenty ścierne do szlifowania płaszczyznowego dla potrzeb przemysłu zbrojeniowego. Przeniesienie produkcji w roku 1990 do nowo wybudowanej hali przy ulicy Przemysłowej 10 rozpoczęło intensywny rozwój firmy pod obecną nazwą ANDRE ABRASIVE ARTICLES.

Przyjęty od początku program rozwoju, oparty o własne pomysły i koncepcje, a realizowany konsekwentnie do chwili obecnej, przyniósł oczekiwane rezultaty w postaci wybudowania kolejnych hal produkcyjnych, wyposażonych w nowoczesne urządzenia do produkcji narzędzi ściernych.

Źródło: Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. Sp. k.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Mleczarz
Mleczarz
4 lat temu

Bardzo serdeczne gratulacje! Wszystkim pracownikom tak samo! W życiu zawodowym i osobistym.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526