Świątecznie w Przedszkolu Gminnym w Grzegorzewie

Autor: kurier-kolski.pl | 17.12.2019

Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny i  radosny. Są to święta najbliższe i najdroższe  naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera zadumy, refleksji i rodzinnych spotkań. Zgodnie z tradycją,  w Przedszkolu Gminnym w Grzegorzewie,  w dniu 6 grudnia  zostało zorganizowane Spotkanie  Bożonarodzeniowe z rodzicami , połączone z wizytą Świętego Mikołaja. Podniosłym momentem spotkania był program artystyczny w wykonaniu wszystkich grup wiekowych. Przedszkolaki z wielkim przejęciem, najpiękniej jak umiały, recytowały wiersze, śpiewały piosenki świąteczne oraz kolędy –  dostarczając wszystkim gościom  niezwykłych doznań i wzruszeń. Dzięki występom można było poczuć świąteczną atmosferę.

 

Po zakończonym występie słowno – muzycznym dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie.

Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła naszym podopiecznym wiele radości.

Podczas spotkania Koło Gospodyń z Ponętowa Dolnego zorganizowało kiermasz świąteczny, z którego dochód został przeznaczony na leczenie chorej Lenki – uczennicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Grzegorzewie. Takie szczególne momenty wzmacniają wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci.

Źródło: Sylwia Tralewska (N-l  Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Grzegorzewie)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
2 lat temu

browse tinder for free , how to use tinder
http://tinderentrar.com/

Javiereralm
2 lat temu

how to use tinder , how to use tinder
tider

Javiereralm
2 lat temu

tinder dating app , how to use tinder
tinder login

Myronevita
2 lat temu

free dating site
free chatting for marriage

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526