Kolska tradycja znów się dokonała

Autor: kurier-kolski.pl | 26.12.2019

Po raz kolejny w Kościele pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Kole miało miejsce Rodzinne Kolędowanie. Przedsięwzięcie od lat jest ważnym elementem wspólnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Mury świątyni wypełnia radosna twórczość, a w namiocie przed świątynią przy symbolicznym wigilijnym stole każdy może skosztować tradycyjnych potraw.

Tegoroczną uroczystość zorganizowali: Urząd Miejski w Kole, Parafia pw. M.B. Częstochowskiej, Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie w Kole, ZHP Hufiec Koło, Miejski Dom Kultury w Kole.

Przed licznie zgromadzoną publicznością ze świątecznym repertuarem wystąpili soliści, zespoły i chór Szkoły Musicalu „ERATO” w Poznaniu. dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 2, które przedstawiły jasełka oraz Manufaktura Piosenki Harcerskiej „WARTAKI” z inscenizacją kolęd i pastorałek Wandy Chotomskiej i Teresy Niewiarowskiej. Spotkanie prowadziła Izabela Rybnik. Do parafii trafiło Betlejemskie Światełko Pokoju dostarczone przez harcerzy Komendy Hufca ZHP Koło. Życzenia świąteczne mieszkańcom i gościom złożył Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej w Kole Tomaszem Sobolewskim.

Miejski Ośrodek Profilaktyki i Pomocy Rodzinie podczas trwania imprezy zapraszał osoby zainteresowane do punktu konsultacyjnego znajdującego się w salce pod Kościołem. Zapraszał również rodziców, opiekunów z dziećmi do wspólnego przygotowania ozdoby świątecznej, na ciepłą herbatę i poczęstunek.
Kolejne świąteczno-muzyczne wydarzenie już za rok.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo standort manuell eingeben

lovoo problem störung lovoo http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
2 lat temu

tinder dating app , tider
http://tinderentrar.com/

Javiereralm
2 lat temu

tinder website , what is tinder
how to use tinder

Myronevita
2 lat temu

dating sites free no registration
local milfs

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

🙂 🙂 🙂

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526