Zakończono budowę Otwartej Strefy Aktywności w Kiełczewie Smużnym Pierwszym

Autor: kurier-kolski.pl | 18.11.2019

W Kiełczewie Pierwszym Smużnym oddano do użytku Otwartą Strefę Aktywności, czyli ogólnodostępną wielofunkcyjną, plenerową strefę aktywności, skierowaną do różnych grup wiekowych oraz przestrzeń aktywności sportowej, sprzyjającej międzypokoleniowej integracji społecznej. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach Programu Rozwoju Małej Infrastruktury Sportowo-Rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – OSA Edycja 2019. Całkowita wartość inwestycji wyniosła 95.284,15 zł. Projekt w Kiełczewie Sm.Pierwszym to jedna z części serii inwestycji w strefę aktywności sportowo-rekreacyjnej, które gmina Koło przeprowadziła w 2019 r. Podobne miejsca do spędzania wolnego czasu powstały w także w Ochlach oraz Lubinach.

 

Strefa aktywności fizycznej składa się ze strefy siłowni zewnętrznej przeznaczonej do wykonywania ćwiczeń fizycznych (siłownia wyposażona w 6 różnych urządzeń: twister, orbitrek, wioślarz, wioślarz, stepper, poręcz równoległa).

Strefa relaksu wyposażona jest w małą architekturę : stół do gry w szachy i chińczyka,labirynt, huśtawkę bocianie gniazdo oraz stojaki rowerowe 5-cio stanowiskowe.

Źródło: Gmina Koło

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
2 lat temu

tinder login, tinder app
http://tinderentrar.com/

Myronevita
3 lat temu

free online dating
free chat now

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

Podejrzewam, że największe „wzięcie” będą miały te wygodne stoliki.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526