Szachowe Drużynowe Igrzyska Dzieci

Autor: kurier-kolski.pl | 14.11.2019

W Zespole Szkolno Przedszkolnym w Kościelcu zostały rozegrane szachowe  Drużynowe Igrzyska Dzieci. W turnieju wzięły udział 4 drużyny: Szkoła Podstawowa w Przedczu, Szkoła Podstawowa w Powierciu, Szkoła Podstawowa w Głębokiem i Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu. Zawody rozegrano systemem kołowym – 3 rundy, 15 minut na partię na zawodnika.

 

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kościelcu wygrywając wszystkie mecze i jednocześnie wszystkie partie na szachownicach (6 punktów dużych i 12 punktów małych). Grali w składzie: Igor Steckiewicz, Miłosz Świderski, Maciej Anastaziak, Jagoda Świderska i zawodnicy rezerwowi: Małgorzata Sawicka i Alan Ślusarski.

Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej w Głębokiem – (3 punkty duże i 5 małych) w składzie: Litke Gabriel, Drynkowski Filip, Cieślak Mateusz, Baryła Dominika i w rezerwie: Kupis Mateusz i Sierakowska Maja.

Trzecie miejsce Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Powierciu (2 punkty duże i 4 punkty małe) w składzie: Kędziora Fabian, Kwiatkowski Seweryn, Malczyk Bartosz, Zborowska Ewa.

Czwarte miejsce Szkoła Podstawowa w Przedczu- Pacholska Natalia, Mazurek Wiktor, Michalak Wiktor, Gitalewicz Aleksandra, rezerwa- Koza Lena, Waga Aleks (1 punkt duży, 3 punkty małe).

Awans do etapu wojewódzkiego otrzymały szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kościelcu oraz Szkoła Podstawowa w Głębokiem. Turniej sędziowała Marta Hanusek.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo wie funktioniert das

top cherries lovoo lovoo fake accounts http://lovooeinloggen.com/

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526