Ś.p. Wieńczysław Oblizajek jednogłośnie uhonorowany przez radnych tytułem Za Zasługi Dla Powiatu Kolskiego [wideo]

Autor: kurier-kolski.pl | 02.11.2019

Podajemy tę wiadomość nieprzypadkowo w Zaduszki. Podczas ubiegłotygodniowej Sesji Rady Powiatu Kolskiego radni powiatowi byli jednogłośni w uhonorowaniu tytułem „Za Zasługi dla Powiatu Kolskiego” ś.p. Wieńczysława Oblizajka – wieloletniego Starosty Kolskiego. Wniosek o nadanie tytułu złożyli wcześniej radni skupieni w Klubie PSL, a podpisali go radni wszystkich klubów i opcji. I tak samo wszyscy potem go poparli. 

 

Dnia 26 września br. radny Marek Tomicki w mieniu Klubu Radnych PSL wyszedł z inicjatywą uhonorowania niedawno zmarłego poprzedniego Starosty Kolskiego Wieńczysława Oblizajka najwyższym tytułem honorowym w Powiecie Kolskim. Pod wnioskiem podpisali się wszyscy radni Rady Powiatu Kolskiego.

Także podczas głosowania na ostatniej sesji Rady była jednomyślność w tej sprawie. Z podziękowaniami po głosowaniu dla wszystkich radnych pośpieszył szef Klubu PSL radny Rafał Ławniczak: „Wieńczysław Oblizajek to dla nas wzorzec na niwie społecznej i samorządowej” – podsumował.

KLIKNIJ I ZOBACZ NA NAGRANIU PUNKT PORZĄDKU OBRAD O NADANIU BYŁEMU STAROŚCIE TYTUŁU HONOROWEGO (gdy wyświetli się komunikat, że film jest niedostępny, kliknij „Obejrzyj ten film w YouTube”):

11 odpowiedzi do wpisu

 1. Gość

  „Wniosek o nadanie tytułu złożyli wcześniej radni skupieni w Klubie PSL, a podpisali go radni wszystkich klubów i opcji. I tak samo wszyscy potem go poparli.”.

  Szkoda, że wszyscy nie poparli podczas pierwszej sesji rady powiatu kiedy to wybierano zarząd powiatu. Zgodzi się pan panie redaktorze?

  • kurier-kolski.pl

   Jest takie jedno słowo, które robi furorę w Polsce od pewnego czasu. To słowo to DEMOKRACJA.

 2. Sylwester

  Bardzo trafiony komentarz. Czyżby radnych z PiS sumienie gryzlo?

 3. Sylwester

  Panie redaktorze trzeba dodać demokracja wg PiSu oraz większość jak w sejmiku woj. Śląskiego z Panem Kałuża

 4. Iks

  Cóż, szkoda, że na 1 sesji nie był wzorem na niwie samorządowej…

 5. Igrek

  19 poparło w głosowaniu, fakt , że to wszyscy obecni. Po prostu nie było 100% obecności na sesji, ale to się akurat zdarza.

 6. Sylwester

  Kogo nie było i kto nie głosował?

 7. Lok

  Pisuarowska demokracja

 8. Anonim

  i jest takie jedno nazwisko co też robi furorę …to : KAŁUŻA

 9. Tak pytam.

  Jakie ten człowiek miał „zasługi”? Kiedy widzę chociażby korki na ulicach, to mi się nieodłącznie kojarzą z tą polityką degradacji Koła, jaką razem z resztą PSLu prowadził. Nawet nie mówiąc już o zatrudnianiu według klucza peeselowskich swojaków cwaniaków. Przyznawanie mu czegokolwiek, tym bardziej teraz, gdy już nie żyje jest niepospolitym obciachem.

 10. Halina

  Czekam na nagrode dla rodziny Pana Starosty z kolskiego MOPSU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526