Opowiadają najmłodszym o świętym Janie Pawle II

Autor: kurier-kolski.pl | 01.11.2019

Przeżywany w drugą niedzielę października XIX Dzień Papieski był okazją do przypomnienia nauczania św. Jana Pawła II. Dla nas, dorosłych katolików, są to sprawy oczywiste – sięgamy wspomnieniami do dnia wyboru na Stolicę Piotrową w 1978 r., do licznych pielgrzymek do Polski, a także do roku 2005 r., kiedy opłakiwaliśmy jego odejście i krzyczeliśmy z całym światem: „Santo subito!”. Najmłodsi parafianie  nie mieli okazji słuchać na żywo słów wygłaszanych przez św. Jana Pawła II, dlatego księża w kolskiej Farze opowiadają im o naszym Papieżu.

 

Najmłodsi parafianie nie mieli okazji słuchać na żywo słów wygłaszanych przez św. Jana Pawła II. Zadaniem duszpasterzy, katechetów i nas wszystkich jest otwieranie przed nimi tego bogatego skarbca bezcennych myśli, które wygłaszał największy z Polaków.

W minioną niedzielę (13 października) podczas Mszy św. sprawowanej o 10.30 wikariusz naszej parafii ks. Janusz Kęsicki opowiedział dzieciom o św. Janie Pawle II oraz o modlitwie różańcowej, która towarzyszyła całemu jego pontyfikatowi. Po Liturgii wierni mogli oddać cześć relikwiom Świętego Papieża przez ich ucałowanie i adorację.

Źródło: Kolska Fara – (mn)

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

tinder sign up , tinder online
http://tinderentrar.com/

Javiereralm
3 lat temu

tindr , tinder date
how to use tinder

Javiereralm
3 lat temu

what is tinder , what is tinder
what is tinder

Myronevita
3 lat temu

single women dating
personals free

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526