Jubileusz 1️00-lecia urodzin mieszkanki Dzieraw w gminie Koło

Autor: kurier-kolski.pl | 10.11.2019

W dniu 28 października 2019 r. piękny jubileusz 100-lecia urodzin obchodziła mieszkanka miejscowości Dzierawy w gm. Koło – Pani Leokadia Szymczak. Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Mariusz Rybczyński – Wójt Gminy Koło, wręczając jej list gratulacyjny wraz z życzeniami od władz państwa, bukiet kwiatów oraz upominek. Także przyłączamy się do życzeń jeszcze wielu lat życia w dobrym zdrowiu!

 

Z okazji 100-tnych urodzin Pani Leokadia otrzymała list gratulacyjny od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. W imieniu mieszkańców i władz samorządowych Wójt Gminy Mariusz Rybczyński przekazał na ręce Pani Leokadii bukiet czerwonych róż i wręczył upominek. W składanych życzeniach podkreślił, że 100 -lecie urodzin to nie tylko wielki zaszczyt dla Jubilatki i zarazem wielkie święto rodzinne, ale również ważne wydarzenie w historii Gminy Koło.

Pani Leokadia Szymczak urodziła się 28 października 1919 r. w Sięknie (obecnie miejscowość Lubiny) z małżonków Władysława i Józefy Krygier. W 1951 r. poślubiła Józefa Szymczaka. W swoim długim życiu wychowała dwóch synów, doczekała się pięcioro wnuków i dziewięcioro prawnuków.

Serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy Pani Leokadii na kolejne lata dużo zdrowia, uśmiechu i pogody ducha oraz bliskości kochającej rodziny na co dzień.

Źródło: Gmina Koło

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526