Zamontowano progi zwalniające na skrzyżowaniu przy Kauflandzie

Autor: kurier-kolski.pl | 19.10.2019

Do poprawy bezpieczeństwa na feralnym skrzyżowaniu Blizna-Kolejowa-Piaski (przy Kauflandzie), gdzie bardzo często dochodzi do kolizji,  mają przyczynić się zamontowane wczoraj na asfalcie przez Powiatowy Zarząd Dróg elementy zwalniające. Jest to kolejny element mający wpłynąć na większą ostrożność kierowców w tym rejonie, który staje się coraz bardziej ruchliwy  i niebezpieczny. Działanie Powiatu spowodowane jest nie tylko licznymi stłuczkami, ale też interwencjami radnych powiatowych, miejskich oraz władz miasta Koła. Jak zapowiedział na ostatniej sesji Rady Powiatu Starosta Robert Kropidłowski, jeśli progi zwalniające nie pomogą, władze powiatu rozpatrzą możliwość zrobienia w tym miejscu mini-ronda.

 

W tym miejscu ruch jest ogromny i często dochodzi do kolizji samochodów.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo einloggen
3 lat temu

lovoo vip kostenlos apk lovoo account http://lovooeinloggen.com/

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Zgadam się monitoring rozwiąże sprawę lub mini rondo tak jest w innych krajach same ronda małe i brak kolizji a jak co to monitoring przydał by się na ul gancarka bo w soboty i po południu to tam jest tor wyścigowy policji brak .

Gość
Gość
4 lat temu

Ludzie jeżdżą na pamięć .Maja różne problemy o których rozmyślają w trakcie jazdy samochodem.To jest życie. Albo dostaje wiadomość na messengera i z niecierpliwością odbiera .Chwila nieuwagi i dramat gotowy najczęściej dla innych użytkowników drogi niczego niewinnym.
Podobnie było już w piątek w okolicach 15 z minutami,gdzie jadący samochód od strony Toruńskiej został tak wybity na progu zwalniającym,ze znalazł się na drugim pasie i o mało nie zderzył sie z innym użytkownikiem drogi czołowo.Bystrość umysłu osoby prowadzącej auto od strony dworca PKP pozwoliło na uniknięcie tragedii.
Moim zdaniem na tym skrzyżowaniu powinien być zamontowany monitoring miejski,co pozwoliłoby służbom odszukać tych gagatków co nie przestrzegają przepisów . Wysyłać mandaty do domu wraz ze zdjęciem.

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

🙂 🙂

Bohun
Bohun
4 lat temu

W punkt !

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

Jedynie znajomość przepisów ruchu drogowego (w tym znaków drogowych) oraz ostrożność i zaprzestanie jazdy „na pamięć” rozwiążą sprawy kolizji.
Zbędna wówczas będzie sygnalizacja świetlna, rondo i progi zwalniające.!!!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526