Wspomóżmy głosowanie internetowe konsumentów na medalowy produkt OSM Koło – Śmietanę Mizerię 10%!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 30.10.2019

Trwa Konkurs, w którym Śmietana MIZERIA 10%, która otrzymała niedawno Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich POLAGRA-FOOD w Poznaniu, może zdobyć 1 miejsce w głosowaniu konsumentów. Szansa zwycięstwa jest ogromna, bo Mizeria jest obecnie na drugiej pozycji i niewiele brakuje, by wygrała. Bardzo prosimy o Wasz głos każdego dnia!!! Pomóżmy pysznemu produktowi kolskiej Mleczarni wygrać. A głosować można jeszcze tylko 5 dni, więc pełna mobilizacja i … do boju!

 

Zachęcamy do głosowania na Śmietanę Mizerię 10% w konkursie ZŁOTY MEDAL 2019 WYBÓR KONSUMENTÓW. Wystarczy wejść na stronę www.zlotymedal.com na dole strony wybrać targi Polagra Food lub klikając link:
https://www.zlotymedal.com/…/wybor_konsumentow-glosowa…/317/ a następnie wybrać naszą Śmietanę Mizerię OSM Koło. Zachęcamy do głosowania codziennie. Każdego dnia można oddać jeden głos. Głosowanie potrwa do 3 listopada.

Śmietana Mizeria jest produktem wyjątkowym, na rynku nie ma innej śmietany 10% polecanej jako dodatek do mizerii. Jest to produkt odpowiedni dla osób szukających śmietany o niższej zawartości tłuszczu, która jednocześnie zachowuje swoje walory smakowe. Jest smaczna, zdrowa, bez soli, cukrów oraz sztucznych dodatków.

Źródło: OSM Koło

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526