Nasze wsie pięknieją – nowy chodnik w Kiełczewie Smużnym Pierwszym

Autor: kurier-kolski.pl | 09.10.2019

W dniu 3 października 2019 r. dokonano odbioru chodnika w miejscowości Kiełczew Smużny Pierwszy (gm. Koło), w którym uczestniczyli: Poseł na Sejm RP Leszek Galemba, Wicestarosta Kolski Sylwester Chęciński, radna Powiatu Kolskiego Dorota Gałdyn, radny Gminy Wiejskiej Koło Henryk Olejniczak z Kiełczewa Smużnego I, przedstawiciele Powiatowego Zarządu Dróg w Kole.

Źródło: Powiat Kolski

3 odpowiedzi do wpisu

  1. Anonim

    A kiedy będzie odbiór nowego chodnika od ul 3 mają do poczty myślę że po wyborach .ale których. Wstyd ze mamy taki stan chodników w centr miasta ważne ze się obiecuje

  2. Anonim

    Ważne że jest w kielczewie.

  3. rocco si fredi

    Urząd Starostwa Powiatowego powinien być zlikwidowany , obowiązki powinien objąć Urząd Gminy , Panowie od pół roku tylko jeżdżą z posłem od chlewni i przecinają wstęgi . A w mieście burdel na drogach powiatowych i chodnikach . Centrum miasta Sienkiewicza Toruńska , w jakim stanie jest ten asfalt ??? To im się zachciewa Grodzkiej bo tablica tam wisi i dojście raz w roku być musi , jasne można zrobić , ale po kolei , najpierw centrum , potem okoliczne dzielnice , przed pocztą jeden wielki parking na zasadzie każdy ch… na swój strój – przejść nie można , dzisiaj nawet stał radiowóz policji , ciekawe którędy wjechał żeby zaparkować w ten sposób przed starą apteką . Panowie starości Koło to też leży w waszej gestii weźcie się do pracy , rada powiatu , są przecież radni z Koła , nie widzicie problemów w mieście ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526