Miasto Koło nagrodzone za recykling!

Autor: kurier-kolski.pl | 17.10.2019

Podczas Ogólnopolskiej Gali „Konkursu Puchar Recyklingu” Miasto Koło otrzymało z rąk Jacka Bogusławskiego, członka zarządu Województwa Wielkopolskiego, nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie „Aktywni w Wielkopolsce”. To wielka promocja i zaszczyt dla Koła. Statuetkę odebrał Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski.

 

10 października br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, odbyła się uroczysta Gala Kongresu ENVICON ENVIRONMENT 2019, podczas której zostały przyznane „Środowiskowe Oskary” – nagrody i wyróżnienia związane z działalnością na rzecz ochrony środowiska. Nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu o Puchar Recyklingu, w którym corocznie wyłaniane są podmioty wyróżniające się efektywnym systemem selektywnej zbiórki odpadów, promocją nowych rozwiązań w zakresie odbioru, zbiórki, odzysku i przygotowania do recyklingu odpadów, działaniami w zakresie edukacji ekologicznej.

W ramach wydarzenia odbywa się Konkurs „Aktywni w Wielkopolsce” adresowany do gmin i przedsiębiorstw z terenu województwa wielkopolskiego, osiągających wysokie poziomy selektywnej zbiórki i odzysku poszczególnych frakcji odpadów. Województwo Wielkopolskie jest partnerem tej inicjatywy. Nagrody ufundowane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego przekazał laureatom Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

Puchar Recyklingu to jedyny w Polsce konkurs, który w kompleksowy sposób ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne w zakresie recyklingu. Tym samym ma na celu promowanie i rozpowszechnianie nowych technik, ciekawych i innowacyjnych rozwiązań związanych z gospodarką odpadami oraz pomysłowych przykładów edukacji ekologicznej.
Miasto Koło przystąpiło do konkursu po raz pierwszy, zatem tym bardziej cieszy to wyróżnienie.

Źródło: Gmina Miejska Koło

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

tinder login, tinder online
what is tinder

Javiereralm
3 lat temu

tinder date , tinder online
tider

Myronevita
3 lat temu

personals sites
dating seiten

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

Nie sądzę, aby uczestnictwo w tego typu konkursach o takim zasięgu wiązało się z tzw. wpisowym.

as
as
4 lat temu

W treści artykułu zabrakło informacji o nagrodzie 9.000 zł jaką miasto otrzymało (jest to na zdjęciu dyplomu), ale też nie wiemy ile miasto musiało zapłacić za udział w konkursie.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526