Leszek Galemba ponownie wybrany posłem Ziemi Kolskiej!

Autor: kurier-kolski.pl | 14.10.2019

W naszym okręgu głosy zostały już policzone do końca, dlatego oficjalnie wiadomo, że dotychczasowy kolski parlamentarzysta Leszek Galemba będzie reprezentował nasz Powiat Kolski i cały okręg w Sejmie RP w kolejnej kadencji. Parlamentarzysta uzyskał bardzo dobry wynik – aż 16.521 głosów! Leszek Galemba startował z piątego miejsca na liście Prawa i Sprawiedliwości. Wszyscy kandydaci z czołówki tej listy, z miejsc od 1 do 5, zostali wybrani i zasiądą ponownie w poselskich ławach. Ponownie, bo każdy z nich był posłem mijającej kadencji. Składamy naszemu posłowi i pozostałym nowym parlamentarzystom serdeczne gratulacje i życzymy godnego reprezentowania nas, wyborców.

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
her g
3 lat temu

What’s up, this weekend is good in favor of me, for the reason that this occasion i am reading
this enormous informative post here at my home.

Mleczarz
Mleczarz
4 lat temu

Riposta miesiąca. Wyręczyłeś mnie Wujku 🙂

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

W klatce piersiowej.

Tak pytam.
Tak pytam.
4 lat temu

@Mleczarz

Tak konkretniej, jakie te obietnice wyborcze i w czym widać to serce?

Mleczarz
Mleczarz
4 lat temu

Dołączam się, zwłaszcza do tego ostatniego życzenia. Ps. Niektórzy się dziwią ale prawda jest niestety dla nich a stety dla większości taka, że obietnice wyborcze zostały zrealizowane i za to chociażby należy się kolejna kadencja. Ja się bardzo cieszę i gratuluję. Bo tak jak kilka innych osób które już kiedyś chwaliłem czy nawet broniłem Pan Poseł ma serce do tego co robi. Będzie dobrze.

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

Choć społeczeństwo nasze jest bardzo mocno politycznie zróżnicowane, niemniej jednak -czy nam się to podoba czy też nie – demokratyczny wybór taki czy inny powinniśmy przyjąć do wiadomości i zaakceptować.
Taka akceptacja jest wyrazem szacunku dla innej części NASZEGO społeczeństwa, niekoniecznie zgadzającej się z naszymi poglądami.
Takiego samego szacunku oczekiwalibyśmy również od tej „innej części” a więc mających poglądy inne niż nasze.
Osobiście gratuluję wszystkim nowo wybranym posłom, życząc im przede wszystkim dobrej i owocnej współpracy z samorządami.

Demokracja
Demokracja
4 lat temu

Szkoda tylko, że wybór Hodowcy Świń oprócz tego, że jest na rękę kilku amatorów paluszków i reszty jego przybocznych dla Koła i okolicy nie niesie zupełnie nic dobrego, a wręcz przeciwnie. Najbardziej zaś dziwi to, że są tacy, co sami nie lubią decydować o swoich pieniądzach i dostać przypadkiem ich zbyt dużo. Wolą, gdy ktoś decyduje ile im wolno dostać i jeszcze za to słono płacą.

nikt
nikt
4 lat temu

BOZE PATRZYSZ I NIE GRZMISZ PIERWSI WYBORCY PANA GALEMBY TO MUNDUROWI KPP W KOLE TAKI DUPOCHRON IM ODPOWIADA

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

BMW

Lok
Lok
4 lat temu

Bardzo slaby posel

Lok
Lok
4 lat temu

Maszynka do glosowania

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

Może od razu na szafot?

Biz
Biz
4 lat temu

Pod trybunał stanu!

Fan posła
Fan posła
4 lat temu

Brawo Panie pośle. Właściwa osoba! A tych co popierali Ostrowskiego z Gniezna czas rozliczyć za zdradę Pana. To pan ich gościł na uroczystościach w swoim biurze a oni niewdzieczni nie potrafili docenić Pana dobrego serca. Nie potrzebujemy takich ludzi w PiS.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526