Rodzinny Rajd Rowerowy po mieście Kole i Gminie Kościelec

Autor: kurier-kolski.pl | 08.09.2019

Propagowanie aktywnych form wypoczynku w gronie rodzinnym, zdrowego trybu życia oraz bezpieczeństwa na drodze było głównym celem Rodzinnego Rajdu Rowerowego, jaki wyruszył w sobotę spod Ratusza. Przeszło 30 uczestników miało do pokonania około 30-km trasę biegnącą miłymi zakątkami.

 

Kolskie Towarzystwo Cyklistów oraz współorganizatorzy Urząd Miejski w Kole, Starostwo Powiatowe i Ochotnicza Straż Pożarna w Trzęśniewie zaprosili wszystkich zainteresowanych na Rodzinny Rajd Rowerowy. Uczestnicy przebyli przeprawę promową na Wakach, z postojem regeneracyjnym w Trzęśniewie i dotarli do mety na Stadionie MOSiR w Kole. Tam, po solidnym posiłku, czekało na uczestników losowanie nagród. Rajd, zgodnie z wieloletnim zwyczajem, nie miał charakteru wyścigu sportowego, tylko rekreacyjny.

Wszyscy uczestnicy dotarli do mety. Tam nastąpiło losowanie atrakcyjnych nagród niespodzianek, w tym nagrody głównej, roweru. Nagrody wręczali Burmistrz Miasta Koła Krzysztof Witkowski, Przewodniczący Rady Miejskiej Tomasz Sobolewski i prezes KTC Zbigniew Brzozowski.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

🙂 🙂 🙂 BRAWO WY 🙂 🙂 🙂

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526