Kandydaci PSL Koalicji Polskiej zaprezentowali się w Kole [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 28.09.2019

W kolskiej restauracji MILKA odbyło się spotkanie działaczy ludowych i sympatyków, którego gośćmi byli kandydaci PSL Koalicji Polskiej w zbliżających się wyborach parlamentarnych, z okręgu nr 37, czyli rejonu gnieźnieńsko-konińskiego. Przed spotkaniem, a potem już również w trakcie niego, grupa kandydatów zaprezentowała się przybyłym. Spotkaniu przewodniczył Prezes Zarządu Powiatowego PSL Czesław Marek, a prym wiódł lider startujących do parlamentu poseł PSL Jacek Jerzy Tomczak. Zachęcamy do obejrzenia pod spodem fotogalerii oraz krótkiego nagrania z prezentacją kandydatów i ich programu.

Emerytura bez podatku, dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców i program Własny Kąt – to najważniejsze punkty programowe PSL Koalicja Polska.

Prezes powiatowy PSL Czesław Marek przekonywał obecnych na sali w MILCE, że to najlepszy czas, by pójść całymi rodzinami na wybory, bo Polska tego potrzebuje. Wtórował mu lider listy wyborczej PSL Koalicja Polska poseł Jacek Tomczak, który pokrótce przedstawił program wyborczy ugrupowania, a także zaprezentował siebie oraz swoje koleżanki i kolegów.

– To najlepszy zespół ludzi doświadczonych, społeczników, ludzi, którym zależy na dobru Polski. Z takim zespołem, jestem tego pewien, możemy otrzymać duże poparcie wyborców i zdobyć mandat – mówił poseł Tomczak – Poprzednim razem nie udało nam się w tym rejonie. Zabrakło jedynie 200 głosów. Teraz mamy niepowtarzalną szansę poprawić nasz wynik.

KLIKNIJ W OBRAZ BY OBEJRZEĆ PREZENTACJĘ KANDYDATÓW (uwaga – prosimy podnieść maksymalnie głośność w telefonie czy komputerze):

A oto kandydaci do Parlamentu z listy PSL Koalicja Polska w okręgu gnieźnieńsko-konińskim, którzy wzięli udział w spotkaniu:

  1. JACEK JERZY TOMCZAK – radca prawny, notariusz, od 2005 roku poseł na Sejm RP. Wcześniej samorządowiec, działacz samorządu gospodarczego, autor poprawki do ustawy o partiach politycznych, dzięki której zmniejszono finansowanie partii politycznych z budżetu państwa o połowę. Związany z Wielkopolską Wschodnią, z powiatem słupeckim, gdzie jest jego rodzinna wieś.
  2. ANNA MAJDA – lekarz ortopeda w Szpitalu w Turku, w latach 2014-2018 radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, była kierownik pogotowia ratunkowego w Turku, a obecnie członek rady społecznej Wojewódzkiego Szpitala w Koninie.
  3. MIROSŁAWA KATARZYNA KAŹMIERCZAK – przedsiębiorca, społeczniczka, Radna i Przewodnicząca Komisji Gospodarki Sejmiku Woj. Wielkopolskiego w latach 2014-2018, członek Rady Nadzorczej Wojewódzkiego Funduszu Rozwoju, była dyrektor w Oddziale Regionalnym KRUS, a także była dyrektor ds. służb mundurowych wielkopolskim oddziale NFZ. Prezes Stowarzyszenia Krajowej Forum Kobiet – Oddz. Wielkopolski.
  4. WŁADYSŁAW KOCAJ – Wicestarosta Koniński, radny Rady Powiatu Konińskiego, były Zastępca Burmistrza Ślesina.
  5. MAREK TOMICKI – doktor nauk w dziedzinie kultury fizycznej, wieloletni Dyrektor Szkoły w Bogusławicach (gm. Babiak). Doświadczony samorządowiec, od 1998 roku, 4 kadencje, radny Rady Powiatu oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kolskiego. Prezes stowarzyszenia UKS Maraton w Bogusławicach, strażak ochotnik, pszczelarz. Prowadzi gospodarstwo rolne.
  6. KRZYSZTOF GRZEGORZ CZAJKOWSKI – 35 lat, mgr politologii o specjalności samorząd i władza lokalna, od 12 lat urzędnik samorządowy, obecnie Pełnomocnik Starosty Konińskiego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz główny Specjalista ds. Społecznych i Promocji Zdrowia.
  7. BOŻENA ALINA FRANKOWSKA – urzędnik samorządowy, Główny Specjalista ds. Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Koninie.
  8. BERNARD MAREK BRZOSKI – rolnik, absolwent UR w Poznaniu, mgr inż. zootechnik, dyrektor w spółce BOVINAS w Chodowie (powiat kolski), związany z ruchem ludowym od 1986 roku, strażak ochotnik, Prezes OSP Chodów i Prezes ZG ZOSP w Chodowie, działacz Związku Hodowców Koni w Kole.

        

(materiał pochodzi i jest finansowany przez Komitet Wyborczy PSL)

Komentowanie zostało zablokowane

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526