Kolski MZEC ma nową stronę internetową i planuje uruchomić elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

Autor: kurier-kolski.pl | 14.08.2019

Pod hasłami: „Ciepło dla Koła” i „Zmieniamy się dla Was” spółka komunalna Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Kole z początkiem sierpnia br. uruchomiła swoją stronę internetową www.mzeckolo.pl . Czytelne menu i przystępna prezentacja informacji pozwala sprawnie przeglądać interesujące mieszkańców treści i kontaktować się z firmą. Jak podkreśla Prezes MZEC Przemysław Stasiak, to nie koniec, bo kolski „cieplik” zamierza nadal rozwijać nie tylko nową stronę, ale też zaistnieć w mediach społecznościowych, aby docierać możliwie szybko z najważniejszymi informacjami do obecnych i przyszłych odbiorców ciepła. W planach jest także uruchomienie nowej platformy, tj. elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-bok).

Co znajdziemy na nowej stronie spółki MZEC? Jest obszerna informacja o firmie i jej historii, są Aktualności, w tym galerie fotografii z inwestycji firmy i komunikaty, jest BIP (Biuletyn Informacji Publicznej), wiadomości o realizowanych Projektach i Programach oraz o zamówieniach publicznych. W zakładce „Taryfa dla ciepła” znajduje się aktualna taryfa dla ciepła zatwierdzona przez Urząd Regulacji Energetyki. No i oczywiście jest Kontakt.

Jak mówi Prezes kolskiego MZEC, spółka zamierza rozwijać stronę internetową oraz zaistnieć w mediach społecznościowych, aby docierać możliwie szybko z najważniejszymi informacjami do obecnych jak i przyszłych odbiorców ciepła. W planach jest uruchomienie nowej platformy, tj. elektronicznego Biura Obsługi Klienta (e-bok). Za pomocą tej platformy, poprzez stronę internetową, każdy kto ma podpisaną umowę o dostawę ciepła z MZEC Sp. z o. o. będzie mógł na bieżąco śledzić wzajemne rozrachunki oraz wymieniać się informacjami ze Spółką poprzez kanał elektroniczny. Możliwe będą powiadomienia sms np. o planowanych przerwach w dostawie ciepła czy też informacje o awariach, a także wiele innych funkcjonalności, które będą przydatne dla odbiorcy ciepła.

Jest ciekawie, a zapowiada się jeszcze ciekawiej i nowocześniej. Czy mieszkańcom Koła przypadną do gustu nowe formy dotarcia do nich i kontaktu z kolskim „cieplikiem”? Oceńcie sami wchodząc na stronę zakładu i zostawcie komentarz pod artykułem.

Źródło: MZEC sp. z o.o.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
17 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Dorota
Dorota
4 lat temu

Za moich czasów wyspa była tą lepszą stroną miasta Koła ,m nadzieję że dojdzie do stanu świetności było by miło.

Gucio i Cezar
Gucio i Cezar
4 lat temu

@~Anonim

To pomagajmy choć innym, dla których coś jeszcze zrobić się da!
Takim jak Ty, „mio”, czy jeszcze paru innym!

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

@Gucio i Cezar
Dla ciebie już nic nie da się zrobić …

Gucio i Cezar
Gucio i Cezar
4 lat temu

@~mio

A Ty już zbadany?

mio
mio
4 lat temu

Miał zwazony już.?

Janusz Kupczak
Janusz Kupczak
4 lat temu

Kiedy na wyspę .Najstarsza dzielnica miasta i to się należy jak psu micha. Zawsze będę walczył o wyspę . Dla mnie jest piękna tylko trochę zaniedbana .

Marian
Marian
4 lat temu

A może trzeba zbilansowac koszty związane z malowaniem komina 😉

Mleczarz
Mleczarz
4 lat temu

Bardzo dobra inicjatywa! Brawo nowy prezes! Prezesi pozostałych spółek jaknajszybciej powinni pójść w jego ślady. Zwłaszcza wodociągi i ktbs.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526