Śmieciarka zawadziła o balkon prywatnej kamienicy na ul. Toruńskiej [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 24.07.2019

Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj na ul. Toruńskiej w Kole. Po tym jak potężna śmieciarka jednej z prywatnych firm zawadziła o balkon zabytkowej kamieniczki, ruch na głównej ulicy miasta został wstrzymany przez Policję i Straż Pożarną na około 2 godziny. Balkon wraz z misterną żeliwną balustradą został niemal całkowicie zniszczony. Na miejsce przyjechała Inspektor z Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, która nie stwierdziła naruszenia konstrukcji prywatnego budynku przy Toruńskiej 47, ale sam balkon musi być usunięty lub odtworzony. Dziękujemy Czytelnikom za sygnały i materiał. Pod spodem nagranie wideo.

 

Przybyli na miejsce zdarzenia Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy feralnej ciężarówki, ale badanie wykazało, że w momencie zdarzenia był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Zawsze stara nawierzchnia jest ściągana a nie kładzona nowa na starą

pawel
pawel
3 lat temu

ostatni remont ul. Toruńskiej na tym odcinku pamiętam za czasów zmiany organizacji ruchu, tj wprowadzenia ruchu jednokierunkowego…. więc chyba wiele się nie zmieniło co do wysokości ulicy względem ulicy…. ktoś był zwyczajnie nie uważny.

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Ale przecież balkon chyba nie wystaje na ulicę? Tylko jest nad chodnikiem? Tyle lat jeżdżą samochody i nic się nie działo a teraz… Nie pamiętam żeby był remont tego odcinka w ostatnim czasie

Anonimowo
Anonimowo
3 lat temu

Do art
Ale o co Ci chodzi?

kubuś
kubuś
3 lat temu

Jak zwykle, jedynie u pana redaktora rzetelna informacja o zdarzeniu i dobre udokumentowanie filmowe i fotograficzne. Czytam i wiem wszystko.

Art
Art
3 lat temu

A o ile podniesiono ulicę do góry za ostatnie 30 lat. Ktoś zapomniał tego uwzględnić przy projektowaniu współczesnych ciężarówek?

Ja
Ja
3 lat temu

Jakiś kontakt macie może do tego kierowcy? Mam zabytkowy balkon i potrzebuje jego renowacji w szybkim tempie.Pokryje koszty mandatu.

Mieszkaniec Koła
Mieszkaniec Koła
3 lat temu

To kolejny przypadek wypadek z kierowcą i autem tej firmy. Zalecam kontrolę czy osoby które prowadzą taki pojazd mają uprawnienia i nie są pod wpływem.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526