Jagoda i Miłosz Świderscy brązowymi medalistami Mistrzostw Wielkopolski

Autor: kurier-kolski.pl | 15.07.2019

W Sypniewie odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Szachach. Wystartowało w nich aż 13 zawodników z UKS KKS „Kiełbaska” w Kościelcu. Jagoda Świderska, w grupie dziewcząt do lat 11 i jej brat Miłosz, w grupie chłopców do lat trzynastu zdobyli brązowe medale. Gratulujemy!

W tych kategoriach dalsze miejsca zajęli: Julia Kujawa – 17, Małgorzata Sawicka – 21, Alan Ślusarski – 25, Krzysztof Koza – 37. Do lat jedenastu Igor Steckiewicz – 5, Maciej Anastaziak – 18. Do lat piętnastu Maciej Szafrański – 12, Adam Grochowski – 19, Wiktoria Ziółkowska – 15.

Najmłodszym zawodnikiem z „Kiełbaski” był Szymon Kujawa, który zajął 28 miejsce do lat dziewięciu, a najstarszym Michał Grochowski, który wywalczył w grupie do lat osiemnastu 7 miejsce.