Sprawa śmierci Damiana coraz bardziej zagadkowa! Rodzina apeluje i poszukuje „przedmiotów”. O co dokładniej chodzi?

Autor: kurier-kolski.pl | 27.06.2019

Na profilu facebookowym jednej z osób bliskich tragicznie zmarłego Damiana z Gozdowa ukazał się szczególny apel i prośba do wszystkich, którzy mogą coś wiedzieć. Rodzina poszukuje świadków i innych osób, które mogłyby pomóc w odnalezieniu „przedmiotów”. Przy czym nie precyzują o jakie dokładnie przedmioty chodzi. Czy mają na myśli rzeczy, które należały do mężczyzny? Jeśli tak, to gdzie się podziały???  To tylko jedno z wielu pytań w tej tajemniczej sprawie, na które rodzina zmarłego szuka odpowiedzi!

 

O tym, że może chodzić o rzeczy Damiana może świadczyć podobny apel zamieszczony na facebooku drugiej osoby związanej z Damianem, gdzie tekst jest taki:

Rodzina zmarłego Damiana Korala, znalezionego blisko rzeki Warty, prosi każdego kto dnia 23 czerwca w godzinach 19:00 – 21:00 był w tej okolicy o kontakt. Każda, dosłownie każda informacja jest istotna, gdyby ktoś z rybaków znalazł jakieś przedmioty mogące należeć do Damiana prosimy o informację na nr 723 475 551. Udostępniajcie proszę…

Wieść gminna niesie również, że w bliskiej okolicy zdarzenia były widziane samochody na blachach łódzkich i tureckich. Czy jest szansa, że ktoś coś widział lub słyszał?

Wczoraj, w środę, w miejscu odnalezienia ciała Damiana były prowadzone przez kolską Policję kolejne czynności dochodzeniowe, które mają pozwolić na lepsze zrozumienie co tam tak naprawdę się stało.

Pytań jest naprawdę wiele, a sprawa wcale nie wydaje się jasna ani oczywista. Główne z nich to jak chłopak tak młody, sprawny, wysportowany i umiejący dobrze pływać mógłby utonąć w tej wodzie, która nawet nie jest rzeką, a stojącą w rowie wodą po pas w miejscu dawnego, wyschniętego koryta Warty?

Powstaje pytanie: czy to był nieszczęśliwy wypadek czy raczej coś więcej???

A oto apel rodziny Damiana na facebooku:

Opracowanie: MARIUSZ KOZAJDA

Subskrybuj
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo icebreaker
3 lat temu

chatblocker lovoo lovoo leute blockieren http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
3 lat temu

tindr , tindr
how to use tinder

Javiereralm
3 lat temu

tider , tider
tinder website

Myronevita
3 lat temu

dating sites for over 50
all free dating

Wacek 30 w zwisie
Wacek 30 w zwisie
4 lat temu

wielkie współczucie dla rodziny , ale…. przecież jest albo była wykonywana sekcja zwłok która jest ukierunkowana zawsze na zbadanie czy nie przyczyniły się osoby trzecie , jeśli dobrze myślę o miejscu gdzie wędkował – to tam zawsze jest dużo samochodów z Turku , Łodzi bo to ujście starorzecza do Warty jest zawsze oblegane . Czy sekcja zwłok wykazała jakieś niejasności ??? Za mało info ?? Policja jak zwykle milczy . Może natknął się na kłusowników , których w tym rejonie w weekend jest zawsze sporo . Zagadka jest ale od tego jest prokurator i służby żeby temat rozkminić . Ze strony rodziny – czego szukacie ?? Czym pojechał ?? Jakie miał wędki , czy wybrał się na połów nocny ??? To wszystko bardzo istotne .

Urszulka
Urszulka
4 lat temu

Współczucie dla rodziny chłopca [*] straszna tragedia

THOR
THOR
4 lat temu

Wszystko to mega dziwne nie sadzicie

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526