Najlepsi uczniowie nagrodzeni przez burmistrza w kolskim Ratuszu

Autor: kurier-kolski.pl | 20.06.2019

Na koniec roku szkolnego, uczniowie z kolskich szkół podstawowych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, sukcesy w olimpiadach, konkursach, turniejach na szczeblu co najmniej wojewódzkim oraz wykazali wzorową postawę i aktywność społeczną, otrzymali nagrody Burmistrza Miasta Koła. Honorowanie uczniów to już kolska tradycja.

Zanim zadzwoni ostatni dzwonek, każdego roku, u progu wakacji, wybitni uczniowie zostają nagrodzeni przez włodarza za rok wytężonej pracy. Uroczystość zwyczajowo miała miejsce w ratuszu, nagrody odebrało aż 50 uczniów ze szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych. Burmistrz podziękował uczniom za podjęty wysiłek, złożył zasłużone gratulacje i życzył udanego wypoczynku.  Kilkakrotnie podkreślił, że jest dumny z osiągnięć młodych kolan, i żartował, że będące nagrodą książki pewnie zajmują już wzorowym uczniom całą półkę.

– Jest dla mnie zaszczytem przebywać z przyszłą elitą intelektualną, nagradzanie was za wyniki i osiągnięcia to piękna tradycja, podziękowania należą się i wam, i waszym nauczycielom, wszyscy są z was dumni, a ja szczególnie – powiedział burmistrz Krzysztof Witkowski. – Utrzymajcie ten poziom w kolejnych latach. Wiedzy i wykształcenia nikt w wam w życiu nie zabierze, są najważniejsze.

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
10 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo likes entfernen

lovoo live stream pc wie kann man bei lovoo personen suchen http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
3 lat temu

what is tinder , how to use tinder
tinder date

Javiereralm
3 lat temu

tinder sign up , browse tinder for free
tinder sign up

Myronevita
3 lat temu

online dating
dating personals

Gratulacje
Gratulacje
4 lat temu

Brawo!

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526