Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego odwiedził miasto Koło i rozmawiał z mieszkańcami

Autor: kurier-kolski.pl | 13.05.2019

Do naszego miasta zawitał Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego, przedstawiciel PiS, prof. Zdzisław Krasnodębski. Według MepRanking.eu to najbardziej aktywny polski europoseł, będący w pierwszej dziesiątce najbardziej aktywnych spośród wszystkich 751 europosłów. Przywitała go pełna sala ludzi, aż brakło miejsc. Krasnodębski to polski naukowiec, socjolog, filozof społeczny i publicysta, profesor Uniwersytetu w Bremie, wykładający gościnnie na kilku innych renomowanych uniwersytetach w Polsce i za granicą. Zajmuje się m.in. sprawami filozofii społecznej i politycznej. Na spotkanie z nim zaprosił mieszkańców naszego miasta i powiatu kolski poseł PiS Leszek Galemba, a razem z nimi przy stole zasiedli: Starosta Kolski Robert Kropidłowski, Wicestarosta Sylwester Chęciński i Wicewojewoda Aneta Niestrawska. Spotkanie poprowadził nasz znany rodak mieszkający na stałe w USA, sławny rysownik i twórca K-dronu – Janusz Kapusta, prywatnie dobry przyjaciel prof. Krasnodębskiego.

 

Zebrani na sali mogli dowiedzieć się z pierwszej jak wygląda praca europosła i Wiceprzewodniczącego Parlamentu Europejskiego oraz z jakimi sytuacjami i problemami w Brukseli spotyka się prof. Zdzisław Krasnodębski, który jest kandydatem nr 1 w Wielkopolsce na liście PiS w zbliżających się wyborach do Europarlamentu.

Potem padały pytania z sali, a rozmówcy byli nieraz naprawdę dociekliwi. Wszystko jednak odbyło się w pełni kulturalnie i w sympatycznej atmosferze.

Na zakończenie głos zabrali nasi lokalni samorządowcy uczestniczący w spotkaniu, a nasz rodak Janusz Kapusta, który od lat przyjaźni się z prof. Krasnodębskim, opowiedział za co ceni polskiego naukowca i europarlamentarzystę, i czemu właśnie z nim ma tak wyjątkowe relacje. Profesor otrzymał na pamiątkę piękny obraz lokalnej artystki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

tinder login, browse tinder for free
tinder website

Javiereralm
3 lat temu

tinder login, tinder online
tindr

Myronevita
3 lat temu

personals sites
free single chat

g https://tinyurl.com/rsacwgxy

Howdy just wanted to give you a quick heads up and let you know a few of the images aren’t loading properly.

I’m not sure why but I think its a linking issue.
I’ve tried it in two different browsers and both show the same outcome.

coco
coco
4 lat temu

sala pękała w szwach ha ha od moherów.

Kolanin od zawsze
Kolanin od zawsze
5 lat temu

Ja jak obiektywna – bardzo mądry człowiek, ma głos mój i mojej rodziny.

Mleczarz
Mleczarz
5 lat temu

Jaki prezes? Jaki pracownik ktbs? O co chodzi?

Git
Git
5 lat temu

Pracownik KTBS

Kol
Kol
5 lat temu

Bardzo mizernie to wyglada

obiektywna
obiektywna
5 lat temu

To bardzo mądry człowiek.Ma głos mój i mojej rodziny.

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Kto na tym spotkaniu.. Bliscy Pana posła. Były sekretarz urzędu miasta, były prezes spółki. I większość starszych osób. Do wnuków a nie polityka

Lok
Lok
5 lat temu

Dziadku dziadku baju baju bedziesz w raju laseczke I do parku na laweczke ciemny lud juz tego nie kupuje

Anonimowo
Anonimowo
5 lat temu

Cóż za wydarzenie… Nawet panowie są zwolennicy Maciaszka i fiony

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526