Robert Galęba Prezesem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów

Autor: kurier-kolski.pl | 05.05.2019

Dwóch przedstawicieli Powiatu Kolskiego w nowych władzach Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów! Ogólne Zebranie Delegatów Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów podczas zjazdu w Kowalach Księżych (gmina Turek) wybrało nowe władze: prezesa zarządu, członków zarządu i komisji rewizyjnej oraz delegatów do rady krajowej Krajowego Stowarzyszenia Sołtysów. Prezesem Zarządu został Robert Galęba – radny Gminy Babiak i sołtys Sołectwa Psary, a wiceprezesami Sławomir Królak i Ryszard Papierkowski. Skarbnikiem Tymon Zioła, sekretarzem Henryk Zagozda. Członkami zarządu: Tadeusz Krygier (sołtys Sołectwa Police Średnie, gm. Kościelec), Aleksandra Nowiszewska, Marek Kowalski i Stefan Kropidłowski. Wejście przedstawicieli Powiatu Kolskiego, tak znanych i aktywnych samorządowców, do władz stowarzyszenia to duża zmiana, a także ich sukces. Gratulujemy!

 

Członkowie WSS podjęli trzy stanowiska w sprawie: poselskiego projektu ustawy o zmianie „ustawy o samorządzie gminnym oraz nie-których innych ustaw”, obchodów 30 rocznicy odzyskania wolności i w sprawie uwzględnienia problemów rolnictwa i gospodarki wodnej w programie rewitalizacji i restrukturyzacji gospodarki subregionu konińskiego.

W trakcie spotkania dotychczasowy prezes WSS Sławomir Królak złożył sprawozdanie z działalności stowarzyszenia od czerwca 2015 roku do marca 2019 roku. Wysłuchano również Macieja Sytka, prezesa Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie i pełnomocnika Marszałka Województwa ds. Rozwoju Wielkopolski Wschodniej, na temat planów i podejmowanych działań na rzecz rozwoju subregionu konińskiego. Wystąpił również Ireneusz Niewiarowski, honorowy prezes WSS, który w swoim wystąpieniu podkreślił rolę i znaczenie stowarzyszenia dla rozwoju regionu. Podziękował również dotychczasowym władzom WSS za wiele lat pracy.

Źródło: WSS

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo account reaktivieren

bei lovoo suchen flirt portale wie lovoo http://lovooeinloggen.com/

Javiereralm
3 lat temu

tinder sign up , tinder login
http://tinderentrar.com/

purchasing cialis online

hello guos 9128738512

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526