Lombard, Formacja Nieżywych Schabuff i Fajters gwiazdami tegorocznych Dni Koła

Autor: kurier-kolski.pl | 09.05.2019

Wielkimi krokami zbliża się czas tradycyjnego świętowania w Kole! Tegoroczne Dni Koła planowane są na weekend 31 maja – 1 czerwca. Będzie mnóstwo atrakcji. Zobaczymy wiele gwiazd sceny. Wkrótce w przestrzeni publicznej pojawią się plakaty promujące to ważne wydarzenie. Tymczasem uchylimy rąbka tajemnicy i wyjawimy, na co możemy liczyć w majowo-czerwcowy weekend…

 

Plenerowa scena stanie na stadionie miejskim MOSiR. Piątek 31 maja przebiegnie pod znakiem HIP-HOP-u. Zobaczymy takie gwiazdy gatunku, jak DEGENERA, PIH, PEJA/SLUMS ATTACK, SOBOTA.

Z kolei 1 czerwca blok muzyczny rozpoczną prezentacje artystyczne kolskich przedszkoli i szkół podstawowych, a po nich zobaczymy występy: ZUMBY KIDS, zespołu tanecznego DEBIUT i DEBIUT JUNIOR ze SM w Kole, zespołu tanecznego FRISKA, zespołu tanecznego MUZA z MDK w Kole, „Zespołu Pieśni i Tańca Koło”, wokalistów ze Studia PRIMA VOLTA z MDK w Kole. O godz. 19.00 na scenie pojawią się oczekiwani goście, w kolejności: FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF, FAJTERS i LOMBARD. Aż do północy będzie można jeszcze spędzić czas na zabawie tanecznej z DJ.

Burmistrz miasta Koła i radni miejscy już dziś serdecznie zapraszają do licznego udziału w muzycznych wydarzeniach, wierząc, że program został przygotowany pod każdego słuchacza, z uwzględnieniem różnych gustów muzycznych. Zatem, do zobaczenia pod sceną!

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
3 lat temu

what is tinder , tinder sign up
tinder date

Javiereralm
3 lat temu

tinder login, tinder online
browse tinder for free

Myronevita
3 lat temu

free local personals
local dating sites for free

Gryzli
Gryzli
5 lat temu

Brawo super bedzie

Rrr
Rrr
5 lat temu

Fundacja:)

Git
Git
5 lat temu

Wkońcu coś dla staszych i młodzieży.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526