Dr Andrzej Grzyb – doświadczony i sprawdzony europoseł znający problemy Koła i Powiatu Kolskiego [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 14.05.2019

Dr Andrzej Grzyb – to doświadczony polityk, ekonomista, rolnik i samorządowiec, działacz Polskiego Stronnictwa Ludowego, poseł na Sejm X, II, IV, V i VI kadencji oraz poseł do Parlamentu Europejskiego V, VII i VIII kadencji. Zawsze związany z Wielkopolską. Takiego doświadczenia szkoda zmarnować, więc ubiega się o ponowny wybór do PE z miejsca 3-go listy Koalicji Europejskiej (PO, PSL, SLD, N., Zieloni) w naszym regionie. Kilka dni temu był w Kole i na briefingu prasowym spotkał się z miejscowymi dziennikarzami, by przybliżyć swój program wyborczy. Nagranie odbyło się na kolskiej ul. Bogumiła, wybudowanej z udziałem środków UE, a kandydaturę Andrzeja Grzyba wsparli obecni tam: Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski i szef powiatowych struktur PSL Czesław Marek. Zachęcamy do oglądania.

 

W środę, 9 maja, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Grzyb odwiedził tereny Wielkopolski Wschodniej – Turek, Koło oraz Konin. Miejsca spotkań nawiązywały do inwestycji zrealizowanych z pomocą środków pochodzących z Unii Europejskiej, o których szczegółowo mówił kandydat PSL z Listy Koalicji Europejskiej.

W Kole Poseł do PE dr Andrzej Grzyb wraz z Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim i  Prezesem Zarządu Powiatowego PSL w Kole Czesławem Markiem spotkali się na briefingu prasowym. Mówili o tym jak zmieniło się Koło i powiat kolski dzięki środkom z Unii Europejskiej. Politycy podkreślali, że miliony złotych, które trafiły na ten teren w ciągu ostatnich 15 lat, zadecydowały o dynamicznym rozwoju powiatu. – Nasz kandydat zawsze dbał o sprawy Wielkopolski. Polecamy poparcie Andrzeja Grzyba, bo jest on oceniany jeden z najlepszych polskich europosłów w PE – zachwalał Wicemarszałek Grabowski.

KLIKNIJ NA OBRAZ PONIŻEJ BY ODTWORZYĆ NAGRANIE Z KONFERENCJI:

Materiał sfinansowany przez KKW Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni

Komentowanie zostało zablokowane

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526