Ślesin szczęśliwy dla zawodników Oyama Karate z Koła – zdobyli aż 9 medali!!!

Autor: kurier-kolski.pl | 04.04.2019

5 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy medal – to efekt dobrych walk karateków Kolskiego Klubu Sportów Walki na zorganizowanych w Ślesinie IV Otwartych Mistrzostwach Makroregionu Centralnego Oyama Polskiej Federacji Karate w Kumite. W turnieju udział wzięło blisko 120 zawodników z 9 ośrodków Oyama Karate. Kolski klub reprezentowała 13-osobowa grupa podopiecznych sensei Krzysztofa Wojewody i sempai Arkadiusz Wojewody, tocząc zacięte pojedynki w 5 kategoriach wiekowych. Gratulujemy sukcesu!

 

Walki prowadzone były na wysokim poziomie sportowym i charakteryzowały się dużą zaciętością, co powodowało, że o zwycięstwo w nich było bardzo trudno. Jednak młodzi przedstawicieli naszego miasta stanęli na wysokości zadania, zdobywając 9 medali. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Nowakowski Bartosz – kat. dziecko do 35 kg, Zalas Kacper – kat. młodzik do 40 kg, Łukaszewska Julia – kat. młodziczka do 35 kg, Waberski Adam – kat. młodzik do 60 kg, Wasielewska Maria – kat. juniorka starsza do 50 kg, stopień niżej ulokowali się: Stasiak Hubert – kat. dziecko do 25 kg, Żabierek Dominik kat. junior do 60 kg, Szczesiak Jan – kat. junior starszy do 80 kg, najniższe miejsce na podium wywalczył Michalczyk Miłosz – kat. junior starszy do 70 kg. Mimo dobrych walk eliminacji nie przebrnęli: Niżewska Maja, Idczak Martyna, Lewandowski Eryk i Lewicki Jakub. Udział w imprezie był ostatnim sprawdzianem przed wyłonieniem kadry na zbliżające się Mistrzostwa Polski Oyama PFK w Kumite, które odbędą się 13 i 14 kwietnia w Krakowie.

Zarząd Klubu i zawodnicy serdecznie dziękują Gminie Miejskiej Koło za wsparcie finansowe uczestnictwa w imprezie, a rodzicom za wspaniały doping.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Michał P
Michał P
5 lat temu

Gratulacje dla zawodników i Krzysztof dla Ciebie wielki szacunek

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526