Prezydent RP Andrzej Duda przybędzie do Koła i spotka się z mieszkańcami miasta i Powiatu Kolskiego!

Autor: kurier-kolski.pl | 12.04.2019

W najbliższy wtorek, tj. 16 kwietnia, gościć będziemy w naszym mieście Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę. Na otwarte spotkanie z Panem Prezydentem, które odbędzie się na placu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Kole przy ulicy Sienkiewicza 21/23, zaprasza wszystkich mieszkańców Koła i Powiatu Kolskiego Poseł na Sejm Leszek Galemba i Starosta Robert Kropidłowski. Wejście na plac od strony ulicy Prusa. Początek spotkania o godzinie 17:00. Ze względów organizacyjnych wstęp na plac możliwy będzie już od godziny 15:30.

 

w dniu 16 kwietnia 2019 roku w związku z wizytą Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy budynek Starostwa Powiatowego w Kole przy ul. Sienkiewicza 21/23 będzie czynny w godzinach od 6.00 do 14.00. Wydział Komunikacji i Transportu czynny będzie normalnie, a więc od godz. 7:30 do godz. 15:30.

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu na placu przed Starostwem z Panem Prezydentem RP są zobowiązane do bezwzględnego przestrzegania zasad bezpieczeństwa i stosowanie się do poleceń ochrony prezydenckiej. Jest to pierwsza od wielu lat wizyta takiej osobistości w naszym Kole. Zachęcamy do przybycia we wtorek na spotkanie.

Źródło: Powiat Kolski

Subskrybuj
Powiadom o
guest
35 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Javiereralm
2 lat temu

tindr , tinder website
tinder website

Javiereralm
2 lat temu

tinder sign up , tinder login
browse tinder for free

Myronevita
2 lat temu

free chatting for marriage
free chat online singles

ola
ola
4 lat temu

Do Pana Kozajdy…Dlaczego teraz pan tak źle mówi o panu Maciaszku?
Przecież to pan umieszczał wypowiedzi udzielane przez Maciaszka,kto mu szkodził sama czytałam,że zaszkodziło mu trzech posłów z którymi nie chciał się układać.CBA zamknęło na jeden dzień Burmistrza zrobiono aferę na całą Polskę. Minęło dwa lata i nie skierowano tej sprawy do Sądu.Wszystkie zarzuty nie mają potwierdzenia , już by dawno Prokuratura to wykorzystała.Tak na marginesie od kiedy Pan taki PISowiec? nie dawno w SLD i PSL jak kameleon? więcej pokory bo historii się nie wymaże z pamięci ludzi.

Do kolanin
Do kolanin
4 lat temu

Odwiert jest dofinansowany z NFOŚ natomiast drugi odwiert ma realizować spółka MZEC również ze środków zewnętrznych a nie jak za poprzedniej władzy z prywatnego inwestora.
Odszkodowania były wypłacone z pieniędzy publicznych a zgodnie z prawem ten gość który to robił odpowiada tylko trzykrotnością swojego wynagrodzenia z tego co wiem to obecny burmistrz dąży do tego żeby zostały zwrócone.

Motomyszy z Marsa
Motomyszy z Marsa
4 lat temu

Już widzę jak doczekasz się odpowiedzi

Kolanin od urodzenia
Kolanin od urodzenia
4 lat temu

do Robert, Git i inni :
Coś w tym jest. Przechodzę i widzę , że budynek po Goplanie nie jest zasiedlony od dobrych kilku miesięcy ! Chciałbym dowiedzieć się , dlaczego ? Bo mieszkań przecież brak !!!
A propos odwiertu geotermalnego – kto miał go wykonywać i kto miał finansować ? I jak to wygląda teraz ? Może ktoś udzielić szczegółowych informacji na ten temat ?
A jak wygląda problem odszkodowań za zwolnienia z pracy w urzędzie – jaki to jest na dzień dzisiejszy koszt i z czyich pieniędzy zostanie pokryty ?

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

o to ten co chce zmienic Polske na Polin.

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

@Git
Wróć człowieku do szkoły

Bronka
Bronka
4 lat temu

Jajami obrzucać tego prezydenta, szkoda że mnie nie będzie, hehehe

Git
Git
4 lat temu

Jakie pomysły porzedniego burmistrza geotermia miał realizować prywatny podmiot a nie miasto jak się to teraz dzieje za te kłamstwa to kora powinneś dostać. Budynek po Goplanie to Rada Miasta dała pieniądze uchwałą.

Jaromir
Jaromir
4 lat temu

To jakaś popierdółka jest, a nie prezydent!

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

@~Życzliwy

Prawdopodobnie dlatego, aby nie pomylić płci.
W czasach coraz szerszej dyskusji o LGBT, zacieraniu się różnic płciowych, związkach partnerskich itd. itd. należy być precyzyjnym!
A nasz wtorkowy gość jest osobą dość gładkolicą…
Precyzja więc musi być!!!

Życzliwy
Życzliwy
4 lat temu

Czemu jest tytułowany Pan Prezydent Andrzej Duda? Wystarczy samo Prezydent Andrzej Duda, bez Pan. W pozostałych artykułach na tym portalu inne osoby, np. przedstawiciele miasta, powiatu itp. nie są tak opisywani

Anonim
Anonim
4 lat temu

@Kol A ty powinieneś do pierwszej klasy szkoły wrócić…

Kol
Kol
4 lat temu

Pan macziaszek wroci na rogatki kolejowe

Kobra
Kobra
4 lat temu

P.Maciaszek mało obiecał,ale duzo zrobił.Mam nadzieje ,ze jeszcze wróci i nic nie jest pozamiatane p.Kozajda.

PiS
PiS
4 lat temu

A Maciaszek co obiecał?

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Ja się cieszę z wizyty Pana Prezydenta

albina
albina
4 lat temu

Widzę ze doskonale znasz te placówki i z całą pewnością nie tylko ze słyszenia -ja niestety wiedzy co do tych obiektów nie mam, sumując pomogły ci ? z tego co piszesz szczerze wątpię
życzę ci powrotu do zdrowia mimo wszystko mam nadzieję że powolutku dojdziesz do siebie smutny nienawistny człowieczku a twojego pana i tak nie lubię.Kłamstwo ma krótkie nogi a tego co ten Pan naobiecywał nikt nie przebije.

PiS
PiS
4 lat temu

Albina gdzie się leczysz? Warta Świecie?

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

🙂 🙂

albina
albina
4 lat temu

Zgliszcza to zostawi po sobie obecny- znajdzie się taki co zada kłopotliwe zdaje się pytania odnośnie jego nikomu nie potrzebnych wydatków .Dokończyć to co zaczął poprzednik żadna sztuka tego rozliczymy z jego autonomicznych pomysłów a tych jak na razie BRAK !!!

co to takiego ?
co to takiego ?
4 lat temu

Nienawiść – bardzo silne uczucie niechęci wobec kogoś lub czegoś, często połączone z pragnieniem, by obiekt nienawiści spotkało coś złego. Nienawiść bywa przeciwstawiana miłości i opisywana jako męczące uczucie, następujące w wyniku bólu związanego z uczuciem zranienia, zemsty, wrogości i oszukania.

Ja
Ja
4 lat temu

Panie Kozajda nienawiść pana jest bezmyślna.

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Ta kadencja to tragedia.

Motomyszy z Marsa
Motomyszy z Marsa
4 lat temu

Ciekawe jakim bilansem skończy się ta kadencja

PiS
PiS
4 lat temu

Zapomniałes dodać odszkodowania i wiele innych i promocja miasta w mediach publicznych jak TVPis

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Jaaja wszystkie wykupią braknie na wielkanoc

Lok
Lok
4 lat temu

Notariusz w kole kupe smiechu

Robert
Robert
4 lat temu

Panie Januszu jakie zgliszcza ??? Cegielniana, budynek po Goplanie, odwiert geotermalny, Mosir który funkcjonuje najlepiej w historii to samo MDK. Popełnił tez wiele złych decyzji kadrowych, ale nie mniej niż obecny burmistrz do tej pory.

PiS
PiS
4 lat temu

Koniecznie. Prezydent i Kaczyński muszą się o tym dowiedzieć

Kupczak Janusz
Kupczak Janusz
4 lat temu

Jeżeli na spotkaniu będzie Pan burmistrz to powinien Panu prezydentowi powiedzieć jakie zgliszcza zostały po rządach pisu w kole.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526