Dziś sesja Rady Miejskiej w Kole i audyt MZUK – oglądaj oficjalną transmisję!

Autor: kurier-kolski.pl | 24.04.2019

Dziś od godz. 13:00 kolscy radni rozpoczną obrady VIII Sesji Rady Miejskiej w Kole. Zachęcamy do oglądania za naszym pośrednictwem oficjalnej transmisji sesji na żywo lub można obejrzeć później. A warto, bo to obrady, podczas których radni m.in. zapoznają się z przeprowadzonym audytem kolejnej ze spółek miejskich. Tym razem relację z kontroli w firmie przedstawi nowy Prezes Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kole. Początek obrad i transmisji na żywo o g. 13:00.

 

LINK do transmisji VIII Sesji Rady Miejskiej w Kole (KLIKNIJ, by wejść i oglądać):
https://www.youtube.com/watch?v=LWsSEyrhd_o

 

Porządek obrad dzisiejszej sesji:

 1. Otwarcie Sesji.
 2. Stwierdzenie quorum
 3. Powitanie gości
 4. Propozycje do porządku obrad.
 5. Informacja z działalności międzysesyjnej Burmistrza Miasta Koła.
 6. Interpelacje i zapytania.
 7. Informacja Prezesa Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Kole z przeprowadzonego audytu.
 8. Informacja Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Kole o realizacji zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych, jednostkach kultury oraz jednostkach organizacyjnych Gminy Miejskiej Koło (zobacz).
 9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie przez Gminę Miejską Koło wkładów niepieniężnych w postaci kanalizacji deszczowej do Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Kole (zobacz).
 10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na dzierżawę, na okres 10 lat oraz odstąpienia od przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej stanowiącej własność Gminy Miejskiej Koło (zobacz).
 11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłat rocznych z tytułu trwałego zarządu ustanowionego na rzecz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kole (zobacz).
 12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie nieruchomości gruntowej, położonej w Kole (zobacz).
 13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie aportu do Spółki Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp z o.o. w Kole w postaci nieruchomości gruntowych (zobacz).
 14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na obciążenie odpłatną służebnością przesyłu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Koło (na rzecz INEA S.A.) (zobacz).
 15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na obciążenie służebnością przesyłu nieruchomości stanowiących własność i współwłasność Gminy Miejskiej Koło (na rzecz MZEC Sp. z o.o.) (zobacz).
 16. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały nr VII/58/2019 Rady Miejskiej w Kole z dnia 27 marca 2019 r. w sprawie wyrażenia zgody na obciążenie odpłatną służebnością przesyłu nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miejskiej Koło (zobacz).
 17. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę budżetu miasta Koła na 2019 rok (zobacz).
 18. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta na lata 2019-2025 (zobacz).
 19. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr III/22/2018 Rady Miejskiej w Kole z dnia 19 grudnia 2018 roku w sprawie uchwalenia planu pracy Rady Miejskiej w Kole na 2019 rok (zobacz).
 20. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania.
 21. Wolne głosy i wnioski.
 22. Protokół z  VII Sesji Rady Miejskiej w Kole.
 23. Zamknięcie obrad VIII Sesji Rady Miejskiej w Kole.

Przewodniczący Rady Miejskiej w Kole
/Tomasz Sobolewski/

Źródło: UM w Kole

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Gucio i Cezar
Gucio i Cezar
4 lat temu

@~Kis

Mózg Ci dawno i ostatecznie skis(ł)!!!

Kis
Kis
4 lat temu

Czerwone krawaty doszli do władzy i zapowiadają duże podwyżki opłat za śmieci.Najlepiej nic nie robić ,sprzedać a ludzie niech pracują w zimnie i z dziurami w suficie.Dziadostwo ta komuna.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526