Na ratunek „Krzykosiakom”. Przytulisko dla piesków po 31 latach zagrożone! Pomóżmy zwierzaczkom [WIDEO]

Autor: kurier-kolski.pl | 11.03.2019

Przytulisko dla psów w Krzykosach jest zagrożone! Obiekt, gdzie są przygarniane zwierzęta, zajął komornik i chce go sprzedać. Trwa akcja pomocy i ratowania piesków. Wszelkie informacje są dostępne na stronie Fundacji Krzykosiaki, którą podajemy poniżej wraz z nagraniem wideo wykonanym z potrzeby serca przez Pana Dariusza Bagińskiego. Zachęcamy do oglądania i wsparcia wszystkie osoby życzliwe zwierzętom i nieobojętne na ich los.

Kliknij na link poniżej, by wejść na stronę z akcją pomocy pieskom:

https://www.ratujemyzwierzaki.pl/akcjaratunkowa?fbclid=IwAR0JvMKi1S6naonmJR24o6fII5WIUa3Dmf88E6ofc7MrAcdcY2PxSqEga10

 

31 lat temu Pan Zbyszek, wówczas nieformalnie, z miłością, oddaniem i ogromnym poświęceniem stworzył w Krzykosach azyl dla psów uznanych za trudne, uszkodzone, wadliwe. Zupełnie sam. Walczył i nigdy się nie poddał. I pokochał je takie, jakie są. Z pełną wzajemnością, która czasem zadziwia.

Psiaki, pieszczotliwie nazwane przez Pana Zbyszka Nyguskami, są dla niego wszystkim. To jego całe życie. Niestety, od przeszłości nie da się uciec. Wraca jak bumerang, niepokoi i stwarza ogromne i bardzo realne zagrożenie dla przyszłości i egzystencji przytuliska, a tym samym dla Fundacji „Krzykosiaki – psy w potrzebie”.

Obiekt w Krzykosach, gdzie znajduje się siedziba przytuliska, jest objęty postępowaniem egzekucyjnym komornika i podlega licytacji. Oznacza to, że w każdej chwili może zjawić się ktoś, kto zechce kupić ten teren i wówczas przytulisko będzie musiało opuścić swoje miejsce, a Nyguski zostaną bez dachu nad głową. Byłoby to niewyobrażalnym dramatem dla 60-ciu psiaczków starych, kalekich, schorowanych, kilku miotów szczeniaczków czekających na adopcje, dla ich opiekuna Pana Zbyszka oraz dla wszystkich życzliwych temu miejscu osób.


KLIKNIJ POD SPODEM NA OBRAZ BY OBEJRZEĆ ROZMOWĘ Z PANEM ZBIGNIEWEM KOWALEWSKIM:

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Jakub
Jakub
4 lat temu

605 052 525 to nr kontaktowy do Pana Zbyszka

Wanda Rusiak
Wanda Rusiak
4 lat temu

Chcialabym pomoc . prosze podac kontakt.

Wanda Rusiak
Wanda Rusiak
4 lat temu

Witam , Podziwiam Pana i dziekuje za dobre serce i milosc do pieskow. Kocham je rowniez mocno jak pan,

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526