Korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Wielkopolskich od 10 marca. Koniecznie zobacz co się zmieniło!

Autor: kurier-kolski.pl | 15.03.2019

Od niedzieli, 10 marca 2019 r. weszła w życie korekta rozkładu jazdy pociągów Kolei Wielkopolskich, co wiąże się ze zmianami w godzinach kursowania pociągów. Jeździsz ich składami? Zobacz co nowego dla podróżnych! Poniżej prezentujemy najważniejsze zmiany:

 

Poznań – Konin – Kutno
-poc. nr 77678 rel. Poznań Gł. (19:25) – Września (20:23) będzie odjeżdżał 22 minuty wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 19:47
-poc. nr 77605 rel. Konin (4:21) – Poznań Gł. (6:03) będzie odjeżdżał 11 minut wcześniej, obecnie odjazd z Konina o godz. 4:32
-poc. nr 77133 rel. Konin (4:46) – Poznań Gł. (6:25) będzie odjeżdżał 10 minut wcześniej, obecnie odjazd z Konina o godz. 4:56
-poc. nr 17767 rel. Kłodawa (3:54) – Poznań Gł. (7:11) będzie odjeżdżał 7 minut wcześniej, obecnie odjazd z Kłodawy o godz. 4:01
-poc. nr 77591 rel. Konin (6:44) – Poznań Gł. (8:18) będzie odjeżdżał 12 minut wcześniej, obecnie odjazd z Konina o godz. 6:56
-poc. nr 77547 rel. Swarzędz (8:47) – Poznań Gł. (9:01) będzie odjeżdżał 11 minut później, obecnie odjazd ze Swarzędza o godz. 8:36
-poc. nr 77623 rel. Swarzędz (17:22) – Poznań Gł. (17:35) będzie odjeżdżał 17 minut wcześniej, obecnie odjazd ze Swarzędza o godz. 17:39

Poznań – Gniezno – Mogilno
-poc. nr 77526/7 rel. Poznań Gł. (13:31) – Gniezno (14:17) będzie odjeżdżał 12 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 13:19
-poc. nr 77122/3 rel. Poznań Gł. (15:22) – Gniezno (15:59) będzie odjeżdżał 25 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 15:47
-poc. nr 77466/7 rel. Poznań Gł. (16:30) – Mogilno (17:52) będzie odjeżdżał 12 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 16:42
-poc. nr 77436/7 rel. Poznań Gł. (18:43) – Gniezno (19:29) będzie odjeżdżał 20 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 19:03
-poc. nr 77102/3 rel. Gniezno (6:27) – Poznań Gł. (7:02) będzie odjeżdżał 7 minut później, obecnie odjazd z Gniezna o godz. 6:20
-poc. nr 77698/9 (77208/9) rel. Gniezno (6:56) – Poznań Gł. (7:39) będzie odjeżdżał 8 minut później, obecnie odjazd z Gniezna o godz. 6:48
-poc. nr 77696/7 rel. Gniezno (15:07) – Poznań Gł. (15:59) będzie odjeżdżał 10 minut wcześniej, obecnie odjazd z Gniezna o godz. 15:17
-poc. nr 77636/7 rel. Mogilno (19:48) – Poznań Gł. (20:56) będzie odjeżdżał 16 minut później, obecnie odjazd z Mogilna o godz. 19:32

Poznań – Grodzisk Wlkp. – Wolsztyn
-poc. nr 77262 rel. Poznań Gł. (9:39) – Wolsztyn (11:46) będzie odjeżdżał 44 minuty wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 10:23 – pociąg obsługiwany trakcją parową
-poc. nr 77440 rel. Poznań Gł. (13:47) – Wolsztyn (15:17) będzie odjeżdżał 7 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 13:54
-poc. nr 77304 rel. Poznań Gł. (16:56) – Wolsztyn (19:17) będzie odjeżdżał 10 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 17:06 – pociąg obsługiwany trakcją parową
-poc. nr 77572 rel. Poznań Gł. (21:34) – Wolsztyn (22:59) będzie odjeżdżał 7 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 21:27
-poc. nr 77293 rel. Wolsztyn (13:31) – Poznań Gł. (15:20) będzie odjeżdżał 31 minut wcześniej, obecnie odjazd z Wolsztyna o godz. 14:02 – pociąg obsługiwany trakcją parową

Poznań – Jarocin – Kępno/Krotoszyn/Kalisz
-poc. nr 77342 rel. Poznań Gł. (7:46) – Jarocin (8:57) będzie odjeżdżał 11 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 7:35
-poc. nr 77342 rel. Poznań Gł. (8:32) – Kępno (10:50) będzie odjeżdżał 11 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 8:21
-poc. nr 77547/6 rel. Poznań Gł. (9:04) – Krotoszyn (10:38) będzie odjeżdżał 6 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 8:58
-poc. nr 77416 rel. Poznań Gł. (10:45) – Jarocin (11:41) będzie odjeżdżał 10 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 10:35
-poc. nr 77420 rel. Poznań Gł. (15:24) – Krotoszyn (17:00) będzie odjeżdżał 34 minuty później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 14:50
-poc. nr 77382 rel. Poznań Gł. (19:49) – Jarocin (21:26) będzie odjeżdżał 8 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 19:57
-poc. nr 77392 rel. Poznań Gł. (21:04) – Jarocin (22:03) będzie odjeżdżał 7 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 20:57
-poc. nr 77112 rel. Poznań Gł. (21:40) – Kalisz (23:13) będzie odjeżdżał 10 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 21:30
-poc. nr 77419 rel. Jarocin (14:33) – Poznań Gł. (15:29) będzie odjeżdżał 13 minut później, obecnie odjazd z Jarocina o godz. 14:20
-poc. nr 77425 rel. Jarocin (17:35) – Poznań Gł. (18:32) będzie odjeżdżał 20 minut wcześniej, obecnie odjazd z Jarocina o godz. 17:55
-poc. nr 77427 rel. Jarocin (18:24) – Poznań Gł. (19:22) będzie odjeżdżał 21 minut wcześniej, obecnie odjazd z Jarocina o godz. 18:45

Poznań – Nowy Tomyśl – Zbąszynek
-poc. nr 77633 rel. Poznań Gł. (12:36) – Zbąszynek (13:43) będzie odjeżdżał 10 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 12:46
-poc. nr 77623 (77627) rel. Poznań Gł. (17:45) – Zbąszynek (18:50) będzie odjeżdżał 11 minut wcześniej, obecnie odjazd z Poznania o godz. 17:56
-poc. nr 77636/7 rel. Poznań Gł. (20:59) – Zbąszynek (22:05) będzie odjeżdżał 10 minut później, obecnie odjazd z Poznania o godz. 20:49
-poc. nr 77464 rel. Zbąszynek (9:05) – Poznań Gł.(10:11) będzie odjeżdżał 9 minut później, obecnie odjazd ze Zbąszynka o godz. 8:56
-poc. nr 77640 rel. Nowy Tomyśl (19:44) – Poznań Gł.(20:30) będzie odjeżdżał 24 minuty wcześniej, obecnie odjazd z Nowego Tomyśla o godz. 20:08

Leszno – Zbąszynek
W dniach od 6 maja do 7 czerwca 2019 z uwagi na prowadzone prace przez zarządcę infrastruktury PKP PLK S.A. na odcinku Wolsztyn – Leszno wprowadzona zostanie Zastępcza Komunikacja Autobusowa.

Leszno – Ostrów Wlkp.
-poc. nr 77754 rel. Leszno (5:23) – Ostrów Wlkp. (7:04) będzie odjeżdżał 11 minut wcześniej, obecnie odjazd z Leszna o godz. 5:34

Gniezno – Września – Jarocin
-poc. nr 77206 rel. Gniezno (6:08) – Krotoszyn (7:49) będzie kursował w wydłużonej relacji do stacji Krotoszyn
-poc. nr 77267 rel. Jarocin (4:25) – Gniezno (5:27) będzie odjeżdżał 6 minut później, obecnie odjazd z Jarocina o godz. 4:19
-poc. nr 77801 rel. Krotoszyn (8:09) – Gniezno (9:51) będzie kursował w wydłużonej relacji od stacji Krotoszyn

Źródło: Koleje Wielkopolskie

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
Czytelnik
Czytelnik
2 lat temu

Zmiany godzin są co jakiś czas w ciągu roku pare razy. Może artykuł ile przez ostatnie 10 lat doszło połączeń relacja Kutno Poznań. Stawiam że 0 a zapewne jeszcze ubyło

czytelnikkk
czytelnikkk
2 lat temu

Zmienił się sposób wyświetlania połącze na stronie rozklad-pkp. Wcześniej była informacja, że jest BUS a potem przesiadka na pociąg w Koninie (tak pokazywało do 14 marca). Teraz jest to wyświetlane w taki sposób, jakby przesiadek nie było a z Koła jechał pociąg. To oczywiście jest mylące. Nadal z Koła do Konina jeździ BUS i nadal trzeba się przesiadać.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526