Dyrektor Szpitala dr Cezary Chmielecki złożył rezygnację ze stanowiska!!! Odchodzi z ostatnim dniem marca

Autor: kurier-kolski.pl | 11.03.2019

Na ręce Starosty Kolskiego Roberta Kropidłowskiego złożył rezygnację dyrektor kolskiego Szpitala dr Cezary Chmielecki i została ona przez włodarza powiatu przyjęta. Starosta potwierdził, że dyrektor Cezary Chmielecki był na ostatnim posiedzeniu Zarządu Powiatu, gdzie zrezygnował z zajmowanego stanowiska. Starosta dodał, że ponieważ dyrektor nie jest na kontrakcie menadżerskim, ale na umowie o pracę, uzgodniono, że odchodzi za porozumieniem stron wraz z ostatnim dniem marca br. A co na to nasi Czytelnicy? Czy to dobrze czy źle dla Szpitala, dla pacjentów i dla powiatu?

 

 

 

 

42 odpowiedzi do wpisu

 1. Anonim

  To będzie napewno bardzo wielki cios dla naszego szpitala poprzednicy doktora którzy zajmowali to stanowisko nic ale to naprawdę nic nie robili dla tej placówki a gdy to doktor Chmielewski został zarządzającym ta placówką nasz szpital się rozbudowal i pozyskał wielu lekarzy specjalistów o i takiego dobrego zarządzającego chcecie się pozbyć no ale może ktoś ma w tym jakiś ukryty cel np. Swojego wsadzić na to stanowisko.

 2. Marunia 33

  Najwyższy czas może w końcu coś się poprawi na lepsze bo inaczej ten szpital nadaje się do zamknięcia

 3. Gość

  Bardzo źle powinien zostac

 4. Anonim

  Wielka tragedia! To jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!

 5. Zeniu

  Miejmy nadzieję, iż nie wróci była dyrektorka

 6. Anonimus

  Mam nadzieję, że nie wsadzą jakiegoś komucha. Z tego co wiem to związki zawodowe do tego nie dopuszczą. Wywiozą nowego dr na taczkach. Zobaczcie ile zrobił dr Chmielewski. Dobudowane skrzydło szpitala w tak krókim czasie i takie podziękowanie. Szkoda słów kolska prawico. Nie tędy droga.

 7. Anonimus

  Podziękujemy w jesiennych wyborach za takie działanie. Ludzie pamiętają.

 8. Anonim

  W końcu może to coś zmieni dla pacjentów tego szpitala

 9. Anonim

  Program „Rodzina na swoim” działa. A jak wypadnie w tym przypadku „dobra zmiana” zobaczymy, niedługo wybory.

 10. Kolo

  No i teraz chwila prawdy., która z Pań. Zawsze jedna będzie pokrzywdzona. Zobaczymy

 11. Ma

  Wielka strata dla szpitala..

 12. mieszkaniec

  sprawiedliwości nigdy nie było a Koło nigdy nie miało dobrych i gospodarnych jak i w urzędzie tak i w szpitalu , nie znam się , ale dr . Chmielecki nie tylko był dobrym organizatorem to jeszcze fachowiec wiedział o wszystkim i to się liczy w działaniu . Przyjdzie jakiś laik i będzie działał jak Ci w urzędzie miasta , dlatego takie jest nasze Koło .

 13. Ewa

  Duża strata dla szpitala i pacjentów. Niestety – w naszm środowisku lokalnym (również w naszm kraju) liczy się tylko kto za kim stoi, a nie to co robi. Żal, że nie dostrzegają tego inteligentni ludzie.

 14. Gghy

  Klakierki dyrektora murem za nim.Cała rodzinna Kłodawa broni go własna piersią ale wystarczy pogadać z innymi pracownikami i czar pryska a obraz ideału rozmywa się.Pacjenci już od dawna nie są tak zadowoleni z opieki w szpitalu jak to było lata w tył gdy doktor był „tylko” ordynatorem.

 15. Anonim

  JA TAM PLAKAC ZA NIM NIE ZAMIERZAM

 16. xxx

  Dla Anonima – jeżeli twierdzisz że „poprzednicy doktora którzy zajmowali to stanowisko nic ale to naprawdę nic nie robili dla tej placówki” to nic nie wiesz albo nie chcesz wiedzieć, TYLKO prześledź historię szpitala od lat 70-80-tych i wyciągnij wnioski jeżeli potrafisz, nie tylko bijesz brawo za ostatnie 24 miesiące.
  Z całym szacunkiem, przed dyrektorem którego tak chwalisz byli inni a ich osiągnięcia są widoczne jeżeli ktoś chce to zobaczyć i docenić.

 17. kiks

  Ja tez nie będę za nim płakał ,za płatne parkingi …

 18. Pacjent

  PiS się cieszy. Porządki zaczęte. Kto kolejny?

 19. Śwagier

  Czy to prawda że będzie dyrektorem były prezes U.S. W Kole??

 20. Anonim

  A może urzedasy chcą sprzedać szpital i pozbyć się problemu tak jak dworzec PKS i do Konina. . W kole nie może być dobrych gospodarzy tylko liczą się układy a to szkodzi wszystkim mieszkańcom. Panowie urzędach obudzic się ze snu zimowego idzie wiosna…

 21. Wujek Chłodek

  @~Anonim

  A z Wiosną Robert Biedroń?

 22. Tajne

  Może gdyby ujawnić wyniki kontroli to byśmy wiedzieli czy to dobrze czy źle, że odchodzi.
  Ja nie mam żadnego zdania, bo w tym szpitalu nie dane mi było leczyć się w tym czasie w szpitalu ani współpracować z tym dyrektorem.
  Ale ludzie na mieście wiedzą najlepiej.

 23. Gość

  Zanim Zarząd podejmie decyzję o powołaniu nowego dyrektora to niech zasięgnie o nim opinii. Bo wysokość nie znaczy mądrość.
  Nam zależy na zdolnym menadżerze i szybkim otwarciu oddziału.

 24. sadif

  Szpitale masowo prywatyzowano i wydzieżawiano za PO/PSL,a jak to sie kończyło to wiedza ci co mieli nieprzyjemnosc sie w nich leczyć. PiS nie robi takiego czegos wiec nie strasz Anonim bo sie zesrasz.

 25. Anonim

  Odchodzi razem z wiedzą o ustawianych przetargach a usług i informatyczne. Najgorsze jest to że CBA dalej pracuje w innym szpitalu a na nasz nie znaleźli jeszcze czasu.

 26. wioletta

  Dobry czlowiek bardzo dobry lekarz na ktorego mozna zawsze liczyc w dzin lub w nocy Pierwszy raz spotkalam sie z lekarzem dyrektorem ktory fatyguje sie na wizyte domowa o21 A jerzeli chodzi o szpital to zrobil bardzo duzo i widac to golym okiem .Mam nadzieje ze zostanie awlodarze miasta przekonaja dyrektora zeby zostal

 27. *ganimedes*

  do wioletta – slyszalem ze jak Bog chce kogos pokarac to mu rozum odbiera . jestes tego dobrym przykladem.
  to co widac w szpitalu jest zrobione z pieniedzy publicznych wszystkich mieszkancow nie z kieszeni pana dyrektora

 28. J-23

  Pieniądze zaporzyczone z Gromackiej Rady wydał co do złotówki a efektów ?

 29. Gucio i Cezar

  Z „Gromackiej” też?

 30. Pacjent

  Do Wiolety.
  Nie włodarze miasta tylko powiatu ze starosta na czele i proponuję popracować nad ortografia

 31. Mateusz

  To jest doktor Chmielecki nie Chmielewski

 32. Pacjent

  1. Starosta
  2. Dyrektor
  3 kto?

 33. Kolanin

  Układ Włodarza miasta obecnego burmistrza był i jest oczywisty.. Elektorat pana Gajdy z Platformy poparł w wyborach poparł obecnego burmistrza a co w zamian tego idzie… Oczywiste.. Prominentne stanowisko na wodociągach.. Ten sam układ jest robiony w szpitalu. Zaraz zostanie obdadzony człowiek z kolejnego układziku… Standard…

 34. PKL

  Swoją drogą ciekawe kiedy Pan biznesmen dyrektor miał czas przebywać w szpitalu jak od Łodzi przez Łęczyce, Kłodawe i nie wiadomo gdzie jeszcze przyjmował prywatnie pacjentów a jeszcze trzeba było mieć czas na biznesy…

 35. Gość

  Ale coś się działo w tym szpitalu a teraz ……………….
  Przyszły dyrektor nic nie potrafi jedynie dobrze gadać
  Co z tego ,ze będzie siedział z tyłkiem w jednym miejscu jak menadżer żaden.

 36. Pacjent

  Kolanin przecież to twoja partia i twoi koledzy. Twoja opcja to pan starosta

 37. Uśmiechnięta

  I krzyż mu na drogę. ..

 38. Anonimmmmm

  Co on zrobił dla szpitala . Nic . A ze rozbudowa szpitala poszła to ze awojen kieszeni nie dał . Kazdy kolejny moze postarac sie o rozbudowe szpitala . Wielki Pan ze jak przechodzila sie koło niego to nawet nie potrafił odpowiedziec dzien dobry z usmieche na twarzy . Moze wrescie ktos usiadzie na stołku kto bedzie umiał zarzadzic szpitalem i personelem bo i za pielegniarki powinny sie zabrac bo zachowuja sie ze pracuja z łaski w tym szpitalu

 39. Anonim

  Lezalam u niego na oddziale i jest bardzo przyjaznym lekarzem i barfo opiekunczym, a nikt ze swojej kieszeni nie daje, wiec, dlaczego on ma dawac, tylko dlatego, ze je ma? Wystarczy, ze dobrze rzadzi, bo tego yez wszyscy nie potrafia, ze jezdzi, to chyba dobrze. Musi sprawy zalaawy zalatwiac, a przy tym i lapac wiecej wiedzy. On sie zna na wszystkich chorobach, chociaz, nie wszystkie da sie wyleczyc. Dla mnie to bardzo dobry lakarz i dyrektor

 40. Gucio i Cezar

  @~Anonim

  „On sie zna na wszystkich chorobach, chociaz, nie wszystkie da sie wyleczyc.”

  Z leczeniem Ciebie miałby chyba duży problem!

 41. Młody

  Ten szpital nadaje się do zamknięcia Ta placowka to wstyd lekarze nie umieją zająć się pacjentami i odpowiednio leczyć.A dr.Chmielecki dobrze że z stamtąd odchodzi widzi co się dzieje

 42. Anonim

  Pan doktor nie odchodzi dlatego, że widzi co się dzieje a dlatego, że Starosta nie wyraził zgody na jego pracę jako dyrektora z jednoczesnym zatrudnieniem na 5 innych etatach w różnych miejscach!
  Jak można w taki sposób „dyrektorować” czemukolwiek?
  Doba ma 24 godziny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526