Burmistrz Witkowski dotrzymuje słowa: jutro podczas sesji Rady Miasta poznamy audyt kolskiego Cieplika. Polecą głowy?

Autor: kurier-kolski.pl | 26.03.2019

„Polecam śledzenie najbliższej sesji rady miejskiej, w dniu 27 marca 2019 r. Zgodnie z moimi obietnicami wyborczymi, przedstawiony będzie audyt, wydatki i stan pierwszej ze spółek miejskich MZEC Sp. z o.o. Zachęcam do oglądania. Dowiecie się Państwo, jak i na co wydatkowano publiczne środki nas wszystkich płacących za ogrzewanie.” – tak na swoim koncie facebookowym zapowiada najbliższą, środową sesję Rady Burmistrz Krzysztof Witkowski. Może być ciekawie!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
28 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo email adresse vergessen

lovoo bitches lovoo deutschland http://lovooeinloggen.com/

kolski
kolski
4 lat temu

a ponoć też powrócił na swoje dawne stanowisko były kierowca UM, którego Stasio zwolnił. to jest już żenada , ale nie ze strony burmistrza

kiks
kiks
4 lat temu

Obecni tez będą rozliczani…

Dorian
Dorian
4 lat temu

Bardzo dobrze .. Rozliczyć za wszystko poprzedniego …

Kis
Kis
4 lat temu

Anonim możesz powtórzyć o co ci chodzi?

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

@Kis
Nie strasz nie strasz bo się z…….s, a tak nawiasem widzę że największym pieniaczem jesteś ty sam tylko tego jeszcze nie wiesz ale nie martw się podobno to da się leczyć …Audyty powinien wykonać każdy kto obejmuje tak odpowiedzialne stanowisko a twoje inwektywy -cóż świadczą wyłącznie o twojej kulturze a raczej o jej braku.

Kis
Kis
4 lat temu

Ty już się nie martw. Jest XXI wiek i już nie ma anonimow w sieci. To że cie nie widać nie znaczy że nie wiadomo kim jesteś

Prawda i tylko prawda
Prawda i tylko prawda
4 lat temu

A jeżeli ktoś ma w domu komórkę z internetem, tablet z inną kartą SIM i laptopa podłączonego do wi fi to może mieć na każdym urządzeniu inny adres IP?

Wujek Chłodek
Wujek Chłodek
4 lat temu

@~kurier-kolski.pl

To jednak przykre.
Już miałem nadzieję, że jest jedna emocjonalnie rozchwiana osoba, a tu aż cztery.
Może nie trzeba było tego prostować?
Jestem zdołowany.

Prawda i tylko prawda
Prawda i tylko prawda
4 lat temu

Wpisy Marioli, anonima, czerwonego komunisty, Oli to są wpisy tej samej osoby, która nie może się pogodzić z przegranym wyborami. A także z tym, że w mieście są rozliczane pewne sprawy. Zobaczcie jak ta osoba manipuluje, w temacie cieplika wpisuje zupełnie inne rzeczy. Tej osobie nie pasuje żadna partia, ani PO, ani PiS, ani PSL. Ale to rozmywanie tematu się nie uda.

Bohun
Bohun
4 lat temu

Ja jestem 🙂 🙂 🙂

Mleczarz
Mleczarz
4 lat temu

Czytając wpisy chciałbym powiedzieć „A NIE MÓWIŁEM”, ale jeszcze troche poczekam 🙂
W końcu miałem być cierpliwy 🙂

Janusz Kupczak
Janusz Kupczak
4 lat temu

Szanowni Pismaki zgodnie z teorią PIS tak chciał suweren a wam nic do tego. Po wszystkich audytach co niektórzy radni też powinni być rozliczeni.Jeden już taki był co popsuł opinię temu miastu.
Internet to nie jest medium o ograniczonym zasięgu .Więc nie róbcie siary temu miastu.Czego się boicie ,tego że nowy burmistrz rozliczy ten bałagan Brawo Panie burmistrzu rozliczyć wszystkich
bez skrupułów .Ci co tak ochoczo się faflunią na ty portalu sami siebie pogrążą .

Kis
Kis
4 lat temu

Jakie są osoby uprawnione. Wymień

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

@Kis
Nie nazywaj mnie klakierem barania głowo a zwłaszcza pisowską zapytaj swojego wodza ile kosztują prywatne przejazdy i podwózki osób do tego nie uprawnionych.
Co z nepotyzmem i kolesiostwem w poczynaniach burmistrza ? czy na to masz gotową odpowiedz ? gdzie te konkursy ?
Takiego burmistrza wybieraliśmy ? po co te kłamstwa przed wyborami ?

Kis
Kis
4 lat temu

Klakiery pisowskie. Nie uciekać od tematu audytu w ciepliku

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Takich durnych nominacji się nikt nie spodziewał olał wyborców i tyle .Kolesie i przydupasy bo misiewicze to za delikatne określenie ,niech się nacieszy- tylko szkoda że naszym kosztem .Uwielbia zasadę TKM nie ma co .

ula
ula
4 lat temu

Nie musimy być bezradni !!! zawsze można coś zrobić ….

ola
ola
4 lat temu

No to mamy za swoje .Wpadliśmy z deszczu pod rynnę.Okazuje się że jest głupszy niż na takiego wyglądał.Zero pojęcia o gospodarności i ekonomii.
Będzie miasto się zadłużało przy takich układach.Wstydzę się że na niego głosowałam.

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

Jakiego słowa dotrzymuje ??? gdzie konkursy gdzie praca dla młodych ??? na koncie facebookowym to może sobie pisać jaki kolor ma jego ku…a a nie o decyzjach w sprawach miasta.

Miotła
Miotła
4 lat temu

Pan Sobolewski zawsze tak dbał o każda złotówkę ze teraz sam ciągnie na posadce od kolegi i nie martwi się ze burmistrzowi kierowca wozi dupę za nasze pieniądze. Niedoszły prawnik ha ha ha

Anonimowo
Anonimowo
4 lat temu

A ja chciałbym wiedzieć ile pieniędzy podatników miasto przeznaczyło na dojazdy tego pana do pracy ????

Mariola
Mariola
4 lat temu

Jego konto facebookowe to ja mam w nosie tam niech się chwali czym innym ja jako mieszkaniec tego miasta oczekuję że o wszystkim dowiem się z oficjalnego portalu miejskiego
Nepotyzm tego pana przekracza wszelkie granice niech sobie jeszcze firanki zamontuje w samochodzie i pieszo do pracy,z jakiej racji płacimy za podwózki Burmistrza ? wstyd panie Witkowski nie takie wizje snułeś zanim cię wybrano ,gdzie te konkursy no gdzie pytam ale pamiętaj im wyżej wejdziesz tym boleśniejszy będzie twój upadek czego ci z całego serca życzę

Czerwony komunista
Czerwony komunista
4 lat temu

Potwierdzam. Burmistrz robi z siebie pajaca i idiotę pisze o rozbudowie straży miejskiej a tym czasem przenosi z posady strażnika miejskiego swojego kolegę do cieplika . Kolejny strażnik czeka w kolejce do wydziału ochrony środowiska a ponadto kolejnego strażnika byłego łysego zatrudnił w mzuku. Także gdzie ta rozbudowa straży powiedz wprost ze posady swoim kolegom pozalatwiales i myślisz ze ludzie są tępi i uwierzą w twoje teorie o rozbudowie straży. Pan Sobolewski tez w ciepliku awansował z zamiatacza ulic na inspektora bez doświadczenia w temacie. Macie transparenty urząd posady rozdane a konkursu ani jednego. Także pseudo pisowski redaktorku zgadza sie dotrzymuje obietnic ale tych które złożył swoim kolega. HWWD !!!!!!

PKL
PKL
4 lat temu

Ponoć były strażnik miejski dostał wygodną posadę w ciepliku także chyba nie jest tam aż tak źle.

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526