Wyróżniona odznaką honorową „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”

Autor: kurier-kolski.pl | 03.02.2019

Małgorzata Stężewska z Powiatowego Klubu Młodzieżowego LOK „Kolska Starówka” w Kole decyzją Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka wyróżniona została odznaką honorową „Za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego”.  Odznaczenie wręczył jej podczas V Sesji Rady Powiatu Kolskiego w dniu 30 stycznia br. w imieniu Marszałka radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Czesław Cieślak.

 

Na decyzję kapituły zaważyło m.in. to, że Małgorzata Stężewska poświęciła się w pracy społecznej wśród dzieci i młodzieży naszego regionu (z różnych środowisk) w kształtowaniu ich pozytywnych postaw (w Klubie LOK „Kolska Starówka”, którego jest współzałożycielką). Na bazie Klubu LOK współpracuje z władzami samorządowymi, stowarzyszeniami w Kole i gminami kolskiego powiatu. Jest organizatorką całorocznych działań szkolno – wychowawczych. W latach 2003 – 2015 wraz z zespołami: Pieśni i Tańca KONIN, HONORATKAMI z Bierzwiennej gm. Kłodawa, z GRZEGORZEWIANKAMI promowała nasz region podczas koncertów w całym kraju i poza jego granicami od Litwy aż po Albanię i Grecję. Jest także nadal aktywnym członkiem OSP.

KLIKNIJ NA OBRAZ POD SPODEM BY OBEJRZEĆ NAGRANIE Z V SESJI RADY POWIATU KOLSKIEGO:

Powinszowania z bukietem kwiatów złożyli jej przy tej okazji Starosta Kolski Robert Kropidłowski, a w imieniu powiatowych samorządowców – przewodniczący Rady Powiatu Kolskiego Marek Świątek.

Małgorzata Stężewska wzruszona podziękowała wszystkim za wyróżnienie podkreślając jednak, że jest to wyróżnienie nie tylko jej, ale również wszystkich jej przyjaciół wspierających ją w realizacji zamierzeń.

Foto i tekst: Ryszard Borysiewicz

Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Najnowsze.
Najstarsze. Najbardziej oceniony.
Informacje zwrotne.
Zobacz wszystkie komentarze.
lovoo suche funktioniert nicht

lovoo server problem bilder bei lovoo löschen http://lovooeinloggen.com/

zkzk
zkzk
5 lat temu

Gratulacje dla p.Małgorzaty.Za ten piękny śpiew też należy się uznanie.Pozdrawiam.Była mieszkanka Kościelca ZK

Telefon interwencyjny

Widziałeś(aś) coś ważnego? Chcesz się podzielić informacją?
Masz problem i nie wiesz co robić?

Zadzwoń!
Anonimowość gwarantowana!

600 152 526